Wraz z rozpoczęciem sezonu wędkarskiego wprowadzamy ofertę specjalną dla tych, którzy w okresie wiosennym zdecydują się na dłuższy pobyt na Łowisku.

Przygotowaliśmy promocję 3 + 1, która obejmuje zarówno łowienie w trybie dziennym, jak i dobowym w dniach od poniedziałku do czwartku. Z oferty tej można skorzystać w okresie wiosennym, co oznacza, że wszystkie wstępy w ramach tej oferty będą miały miejsce do 23 czerwca br.

Jak skorzystać z promocji?

Wykup jednorazowo trzy pobyty na Łowisku (w tym: stanowisko, jedna osoba na stanowisku, wędkowanie) w sezonie wiosennym, a czwarty (obowiązujący w tym samym sezonie) otrzymasz gratis.

Ważne!

Zasada dotyczy tego samego trybu łowienia – dziennego lub dobowego i obejmuje stanowiska od S12 do S19 oraz od S20 do S30.

Rezerwacje

Jeśli korzystasz z opcji online, opłać trzy doby lub dniówki i skontaktuj się z obsługą w celu zarezerwowania czwartej doby lub dniówki bez dodatkowych opłat.

Uwaga!

W przypadku łowienia dziennego i dobowego możliwe jest zarezerwowanie czwartego terminu na piątek (w miarę dostępności).

Każdorazowo rezerwacja zależna jest od dostępności stanowisk i akceptacji terminów przez managera Łowiska.

Z oferty można skorzystać 3 razy w ciągu sezonu.

Zapraszamy!

Kontakt: +48 12 385 85 55 w. 2 lub lowisko@kuterport.pl

Oferta ważna: od 28 lutego 2023 do 20 czerwca 2023

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza