3 września na Plaży Kuter Port, na scenie ulokowanej w wodzie wystąpią trzy topowe polskie zespoły muzyczne: LemON, Mrozu i Lady Pank. Na tę okazję przygotowaliśmy specjalną propozycję dla rodzin z dziećmi. Wiedząc, że wiele osób chciałoby na to wydarzenie zabrać ze sobą swoje pociechy, mamy dla Was specjalną ofertę:

  • do każdego zakupionego biletu dla osoby dorosłej można pobrać bilet za 1,00 zł dla dziecka w wieku do 13. r.ż. Skorzystanie z takiego biletu będzie możliwe po okazaniu przy wejściu dokumentu potwierdzającego tożsamość i wiek dziecka.

Jeśli podoba się Wam możliwość rodzinnego spędzenia czasu podczas muzycznego popołudnia i wieczoru na Plaży Kuter Port, zakończonego pokazem „światło – dźwięk – woda”, wejdźcie TUTAJ i zagwarantujcie sobie bilety na wydarzenie już dziś, wybierając jedną z dostępnych opcji.

Możecie też kupić bilety stacjonarnie w jednym z punktów sprzedaży na terenie Kuter Portu: w Restauracji, w kasie Łowiska w recepcji Domków (wkrótce w kasie przy Plaży).

Termin: 3 września 2022 r.

W cenie:

  • wstęp na Kuter Port Festival, obejmujący występ trzech zespołów oraz atrakcje towarzyszące zgodnie z informacjami dostępnymi na www.kuterport.pl/festival

Czas trwania wydarzenia:

  • wstęp od godz. 15:00 przez bramki na teren Plaży Kuter Port
  • zakończenie około godz. 22:00

Oferta ważna: od 24 czerwca 2022 do 2 września 2022

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza