W sezonie zimowym 2023/2024 zapraszamy na nasze Lodowisko zorganizowane grupy szkolne (niezależnie od poziomu nauczania – przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe), dla których przygotowaliśmy specjalne oferty – „7+7” i „9+9”. Można z nich skorzystać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00–14:00.
Organizując dla uczniów zajęcia na Lodowisku, zapewniacie nie tylko dobrą zabawę, aktywność na świeżym powietrzu czy sportowe wrażenia, ale przede wszystkim dajecie im możliwość „zdrowego ruchu”, który kształtuje „zdrowego ducha”.


Oferta „7+7”

Czas pobytu na Lodowisku: 60 min*
Wstęp: 7,00 zł
Wypożyczenie łyżew: 7,00 zł
Wstęp i wypożyczenie łyżew dla opiekunów/nauczycieli: gratis

Oferta „9+9”

Czas pobytu na Lodowisku: 90 min*
Wstęp: 9,00 zł
Wypożyczenie łyżew: 9,00 zł
Wstęp i wypożyczenie łyżew dla opiekunów/nauczycieli: gratis

Zestawienie pełnego asortymentu dostępnego w wypożyczalni znajduje się TUTAJ (wypożyczenie sprzętu możliwe jest wg dostępności).

*Oferta dotyczy wyłącznie pobytu na Lodowisku. Czas pobytu liczony jest od momentu wejścia na taflę całej grupy (wejście odbywa się wówczas, kiedy wszystkie osoby z grupy są gotowe)

Planując wyjazd z grupą szkolną na Lodowisko Kuter Port, skontaktuj się z nami (+48 12 385 85 55 w. 5, lodowisko@kuterport.pl) i zgłoś przyjazd z wyprzedzeniem, by mieć pewność, że Lodowisko w zaplanowanym terminie nie będzie zajęte przez inne grupy.
Dla grup, które po aktywnych zajęciach na Lodowisku chciałyby skorzystać z oferty Restauracji Kuter Port, oferujemy 10% rabat od całego zamówienia (po wcześniejszej rezerwacji i ustaleniu menu z managerem Restauracji).
Zapraszamy również do wynajmu Lodowiska na wyłączność, np. w celu zorganizowania szkolnej spartakiady na lodzie lub wg indywidualnych planów opiekunów i nauczycieli. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Szczegóły do ustalenia – zapraszamy do kontaktu (+48 12 385 85 55 w. 9, marketing@kuterport.pl).

Więcej o Lodowisku Kuter Port TUTAJ.

Oferta dotyczy wyłącznie okresu, w którym działa Lodowisko, zgodnie z regulaminem obiektu.

Oferta ważna: od 28 listopada 2023 do 29 lutego 2024

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza