Świat widziany z góry wygląda zupełnie inaczej. Pewnie większość z Was fascynuje się widokami z samolotu, jakie obserwujecie podczas krótkiej chwili, kiedy ten wzbija się w powietrze. Potem już tylko lot w chmurach, by przed lądowaniem znowu móc rzucić okiem na to, co pod nami. Widokowy lot balonem to zupełnie inna sprawa – nie polecimy ani tak wysoko, ani tak daleko i w sumie nie wiemy, gdzie dokładnie wylądujemy. Ale podczas takiego lotu na pewno będzie okazja dokładnie przyjrzeć się okolicom, zrobić piękne zdjęcia, zachwycić się obrazami, których na co dzień nie mamy szans oglądać. Dodatkowo początek lata, to czas, kiedy nasza przyroda zmienia wiosenne szaty na letnie, prezentując się w intensywnej palecie barw. Jeśli chcielibyście ten świat zobaczyć na własne oczy lub sprawić komuś niezapomniany prezent, zapraszamy 23 i 29 czerwca na Plażę Kuter Port, skąd balony wylecą o poranku i wieczorem.

Regulamin lotów znajduje się TUTAJ (jest to standardowy regulamin operatora świadczącego usługi w oparciu o sprzedaż voucherów. Lotów z Plaży Kuter Port dotyczy w częściach ogólnych).

Terminy lotów: 23.06.2024 (niedziela) oraz 29.06.2024 (sobota)

Loty poranne: zbiórka o godz. 05:00

Loty wieczorne: zbiórka o godz. 17:00/18:00

Czas trwania lotu: ok. 1 godz. (po wylądowaniu pasażerowie zostaną przetransportowani z miejsca lądowania do miejsca startu)

Miejsce wylotu: Plaża Kuter Port

Koszt lotu: 799,00 zł/osoba

Operator lotów: KRAKÓW BALLOON TEAM

Kontakt ws. rezerwacji lotów: marketing@kuterport.pl, +48 12 385 85 55 w. 9

Loty odbędą się zgodnie z planem, jeśli warunki atmosferyczne pozwolą na ich prawidłową i bezpieczną realizację. W innym przypadku terminy lotów zostaną indywidualnie ustalone przez operatora bezpośrednio z pasażerami.

Wyrusz w niezapomnianą podróż widokową balonem lub spraw komuś wyjątkową niespodziankę!

Powitaj z nami lato odlotowo!

Oferta ważna: od 13 marca 2024 do 24 czerwca 2024

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza