Na zbliżający się Dzień Matki, przygotowaliśmy specjalną ofertę z zabiegami w naszym SPA. Pozwolą one Wszystkim Mamom odpocząć i poczuć się wyjątkowo. Pakiet Piękna i wypoczęta Mama obejmuje zabieg przeciwzmarszczkowo-rozjaśniający na twarz i masaż aromatyczną świecą (częściowy).

Zabieg przeciwzmarszczkowo-rozjaśniający na twarz Monduniq poprawia koloryt skóry twarzy, szyi i dekoltu oraz działa przeciwzmarszkowo. Dzięki wyjątkowemu zastosowaniu żywicy (smocza krew) oraz specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych jest to profesjonalna propozycja terapeutyczna do zastosowania u osób, które borykają się z problemami pigmentacyjnymi skóry oraz oznakami starzenia.

Cena regularna: 190,00 zł

Czas trwania zabiegu: 60 min

Masaż aromatyczną świecą częściowy – sam zapach świecy kojarzy się niezwykle apetycznie, a podczas masażu dodatkowo polepsza samopoczucie. Jest to świetna metoda na uzyskanie elastycznej i jędrnej skóry. Po zabiegu ciało jest miękkie w dotyku i jedwabiście gładkie. Zabieg z wykorzystaniem świecy wskazany jest dla osób ze skórą suchą i zmęczoną, ponieważ powoduje rozluźnienie ciała i zniwelowanie napięcia. Pomaga również w walce z cellulitem i rozstępami, neutralizuje wolne rodniki. Masaż częściowy obejmuje obszar tyłu ciała (plecy).

Cena regularna: 130,00 zł

Czas trwania zabiegu: 30 min

Cena promocyjna w pakiecie: 288,00 zł (w tym 10% rabatu)

 

Jak skorzystać z oferty?

  • Przyjedź i wykup pakiet w recepcji strefy Rekreacja
  • Wręcz prezent swojej Mamie
  • Obdarowana osoba dysponująca voucherem skorzysta z niego w naszym SPA po wcześniejszym umówieniu terminu
  • Vouchery można realizować w terminie od 24 maja do 16 czerwca 2024 r.

Ogólne zasady korzystania ze SPA zostały określone w regulaminie

 

Przygotowaliśmy także specjalną promocję na Krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Więcej szczegółów poniżej:

Krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka Monduniq z rabatem 10%

Przygotowaliśmy także specjalną promocję na Krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Jest to głęboko odżywczy, regenerujący i ochronny krem do twarzy z ekologicznym i naturalnym ekstraktem ze śluzu ślimaka (śluz pozyskiwany jest całkowicie bez szkody dla ślimaków). Ekstrakt łączy w sobie moc naturalnych składników, które działają korzystnie na odbudowę i regenerację skóry. Naturalna alantoina, kolagen, elastyna, proteiny i witaminy (A, C i E), alfa-hydroksykwasy, naturalne antybiotyki oraz mukopolisacharydy zawarte w śluzie w czystej postaci, działają odżywczo, eksfoliująco, antyoksydacyjnie oraz stymulują syntezę kolagenu i elastyny. Dzięki formule wzbogaconej o filtry UVA i UVB, krem zwiększa ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Krem z rabatem 10% kupisz w recepcji Strefy Rekreacja

Cena regularna: 180 zł; w promocji: 162,00 zł

Oferta ważna: od 9 maja 2024 do 16 czerwca 2024

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza