Na zbliżający się Dzień Matki, przygotowaliśmy specjalną ofertę z zabiegami w naszym SPA. Pozwolą one wszystkim Mamom odpocząć i poczuć się wyjątkowo. Pakiet Promienna i odprężona Mama obejmuje zabieg liftingujący i modelujący twarz oraz masaż gorącymi kamieniami.

Zabieg liftingujący i modelujący twarz dzięki wykorzystaniu różnic w generowanej  temperaturze oraz technologii EMS pozwala na profilowanie twarzy. Największą jego zaletą jest odmłodzenie i poprawa kondycji skóry oraz absorpcja składników aktywnych w jej głąb. Stosując urządzenie FRIZMI możemy przeprowadzić trening mięśni twarzy i jej wyprofilowanie. Zabieg jest dedykowany osobom, które borykają się ze zwiotczałą skórą i chcą uzyskać efekt liftingu bez skalpela.

Cena regularna: 240,00 zł

Czas trwania zabiegu: 60 min

Masaż gorącymi kamieniami to unikalna forma terapii, która łączy w sobie relaksacyjne właściwości masażu z korzyściami płynącymi z ciepła kamieni. Jest to doświadczenie, które nie tylko relaksuje, ale również przynosi głęboką ulgę mięśniom. Zabieg ten jest polecany osobom pragnących intensywnego relaksu i odprężenia.

Cena regularna: 250,00 zł

Czas trwania zabiegu: 60 min

Cena promocyjna w pakiecie: 440,00 zł (10% rabatu)

 

Jak skorzystać z oferty?

  • Przyjedź i wykup pakiet w recepcji strefy Rekreacja
  • Wręcz prezent swojej Mamie
  • Obdarowana osoba dysponująca voucherem skorzysta z niego w naszym SPA po wcześniejszym umówieniu terminu
  • Vouchery można realizować w terminie od 24 maja do 16 czerwca 2024 r.

Ogólne zasady korzystania ze SPA zostały określone w regulaminie

 

Przygotowaliśmy także specjalną promocję na Krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Więcej szczegółów poniżej:

Krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka Monduniq z rabatem 10%

Przygotowaliśmy także specjalną promocję na Krem z ekstraktem ze śluzu ślimaka. Jest to głęboko odżywczy, regenerujący i ochronny krem do twarzy z ekologicznym i naturalnym ekstraktem ze śluzu ślimaka (śluz pozyskiwany jest całkowicie bez szkody dla ślimaków). Ekstrakt łączy w sobie moc naturalnych składników, które działają korzystnie na odbudowę i regenerację skóry. Naturalna alantoina, kolagen, elastyna, proteiny i witaminy (A, C i E), alfa-hydroksykwasy, naturalne antybiotyki oraz mukopolisacharydy zawarte w śluzie w czystej postaci, działają odżywczo, eksfoliująco, antyoksydacyjnie oraz stymulują syntezę kolagenu i elastyny. Dzięki formule wzbogaconej o filtry UVA i UVB, krem zwiększa ochronę skóry przed szkodliwym działaniem promieniowania słonecznego.

Krem z rabatem 10% kupisz w recepcji Strefy Rekreacja

Cena regularna: 180 zł; w promocji: 162,00 zł

Oferta ważna: od 9 maja 2024 do 15 czerwca 2024

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza