Voucher na Korty lub Lodowisko

Voucher na Korty lub Lodowisko

Korty Kuter Port obejmują dwa pełnowymiarowe korty do gry singlowej i deblowej – otwarty, pokryty nawierzchnią z mączki ceglanej oraz kryty ze sztuczną nawierzchnią EDEL Elite Super Soft, umożliwiający grę nawet podczas niekorzystnych warunków zewnętrznych i po zmroku przy sztucznym oświetleniu. Oba znajdują się w nowoczesnym obiekcie zlokalizowanym w Strefie Plaża Kuter Port w urokliwym, pełnym zieleni i wody miejscu, sprzyjającym grze i aktywnemu wypoczynkowi. Gracze mogą użytkować Korty od wiosny do jesieni, korzystając z własnego sprzętu sportowego lub wypożyczonego w recepcji.
Z kolei zimą w tym samym obiekcie, w jego zadaszonej części funkcjonuje kryte Lodowisko o powierzchni około 700 m2. W sezonie zimowym, od listopada do marca, w zależności od warunków atmosferycznych, codziennie organizowane są ślizgawki. Na miejscu funkcjonuje również wypożyczalnia, w której można wypożyczyć łyżwy oraz kaski w pełnej rozmiarówce, dla dzieci i dorosłych.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, wypoczynek dla bliskich czy na inną okazję, pomożemy Ci go zorganizować. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś aktywny pobyt na Kortach lub Lodowisku.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w Recepcji Kortów/Lodowiska lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę (dopłacając różnicę), jeśli zdecydują się na więcej. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana. Voucher można wykorzystać jednorazowo w podanym terminie. Realizacja możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie z obsługą Kortów/Lodowiska, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu