Wydarzenie w Kuter Porcie

W PLENERZE I NA DOLNYM POKŁADZIE

Kuter Port to duży, rozwijający się kompleks, aktualnie zorganizowany wokół sześciu Stref – Restauracji, Dolnego Pokładu, Łowiska, Domków, Plaży i Kempingu. Łącznie to ponad 30 ha ogrodzonego, prywatnego terenu, na którym w ciągu całego roku można organizować różnego typu wydarzenia i imprezy zamknięte, mając do dyspozycji bazę noclegową, restauracyjną oraz zaplecze konferencyjne. Aby ułatwić Wam orientację w terenie, prezentujemy ogólny plan Kuter Portu oraz plan przedstawiający schemat sali bankietowo-konferencyjnej Dolny Pokład i jej przykładowe ustawienia.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża i Kemping. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Dolnego Pokładu

Na planie znajdziesz schemat Dolnego Pokładu. Zostały na nim zaznaczone najważniejsze wymiary sali oraz jej układ.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Układ sali konferencyjnej

Na planie zaznaczone są przykładowe układy stołów, ich rodzaje oraz podana została liczba osób, która zmieści się w sali przy danym układzie.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ