Gdzie jest Kemping w Kuter Porcie?

STREFA KEMPING - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Kemping to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy dokładne plany Kempingu wraz z planem dojazdu do Strefy.

Plan Strefy Kemping

Kemping zlokalizowany jest na wydzielonym i ogrodzonym terenie, dostępnym jedynie na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji. Mogą tam przebywać tylko te osoby, które są mieszkańcami Kempingu i mają karty umożliwiające im wejście do Strefy. Na załączonej mapie oznaczone zostały m.in. pola, na których można rozłożyć namiot, ustawić przyczepę kempingową czy kampera i zamieszkać, a także elementy infrastruktury, jak toalety, strefa grillowa, strefa relaksu i inne.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Wymiary pól kempingowych

Na planie zostały przedstawione wszystkie pola dostępne na Kempingu (K – przeznaczone dla użytkowników kamperów i większych przyczep, N – przeznaczone dla mniejszych przyczep i namiotów) z dokładnymi wymiarami. Dzięki temu z łatwością możecie dostosować pole do własnych potrzeb, biorąc pod uwagę powierzchnię oraz długości poszczególnych boków.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu do Strefy Kemping

Na planie zaznaczona została trasa dojazdowa do Strefy Kemping. Pierwszym punktem na trasie jest parking przy Restauracji (1), gdzie należy zostawić auto, a następnie udać się do kasy Łowiska przy bramie głównej (2). Tu, na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji, wydana zostanie karta wjazdowa i karta parkingowa, dzięki którym można wjechać na teren zamknięty. Kolejny punt to parking przy Kortach Kuter Port (3), skąd, po zostawieniu auta, kierujemy się do znajdującej się tuż obok recepcji Kempingu (4) w celu dokonania formalności i odebrania kart umożliwiających dostęp do Kempingu oraz przemieszczanie się po terenie Kuter Portu. Po zameldowaniu wracamy na parking i kierujemy się do bramy wjazdowej na teren Strefy Kemping (5).
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ