Gdzie jest Kemping w Kuter Porcie?

STREFA KEMPING - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Kemping to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy dokładne plany Kempingu wraz z planem dojazdu do Strefy.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Kemping

Kemping zlokalizowany jest na wydzielonym i ogrodzonym terenie, dostępnym jedynie na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji. Mogą tam przebywać tylko te osoby, które są mieszkańcami Kempingu i mają karty umożliwiające im wejście do Strefy. Na załączonej mapie oznaczone zostały m.in. pola, na których można rozłożyć namiot, ustawić przyczepę kempingową czy kampera i zamieszkać, a także elementy infrastruktury, jak toalety, strefa grillowa, strefa relaksu i inne.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Wymiary pól kempingowych

Na planie zostały przedstawione wszystkie pola dostępne na Kempingu (K – przeznaczone dla użytkowników kamperów i większych przyczep, N – przeznaczone dla mniejszych przyczep i namiotów) z dokładnymi wymiarami. Dzięki temu z łatwością możecie dostosować pole do własnych potrzeb, biorąc pod uwagę powierzchnię oraz długości poszczególnych boków.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu do Strefy Kemping

Na planie zaznaczona została trasa dojazdowa do Strefy Kemping. Pierwszym punktem na trasie jest punkt widokowy (1), skąd należy kierować się wzdłuż drogi na parking (2) przed bramą wjazdową do Strefy Rekreacja. Tam należy zostawić auto, a następnie udać się do recepcji Kempingu przy bramie (3). Po załatwieniu formalności i odebraniu kart umożliwiających poruszanie się po terenie wewnętrznym, kierujemy się do bramy wjazdowej na Kemping (4).

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ