Gdzie są Domki w Kuter Porcie?

STREFA DOMKI - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Domki to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam znalezienie miejsca, które wybraliście na pobyt u nas oraz lepszą orientację w terenie i łatwiejszy dojazd do miejsca docelowego, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu, dokładny plan Strefy oraz plan dojazdu do Domków

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Domki

Domki zlokalizowane są na wydzielonym i ogrodzonym terenie, dostępnym jedynie dla osób, które je wynajmują. W Strefie znajdują się 32 całoroczne, w pełni wyposażone Domki, oznaczone właściwymi symbolami na planie, oraz budynek, w którym mieści się Recepcja. Ośmiu z nich (od A1+ do A8+) odpowiadają stanowiska (od S1 do S8) polecane tym gościom, którzy chcą korzystać z prywatnego terenu nad wodą. Do dyspozycji Gości są miejsca parkingowe na terenie Strefy oraz na znajdującym się tuż obok parkingu wewnętrznym.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu do Strefy Domki

Na planie zaznaczona została trasa dojazdowa do Strefy Domki. Pierwszym punktem na trasie jest parking przy Restauracji (1), gdzie należy zostawić auto, a następnie udać się do kasy Łowiska przy bramie głównej (2), gdzie na podstawie wcześniej dokonanej rezerwacji wydana zostanie karta wjazdowa i karta parkingowa, dzięki którym można wjechać na teren zamknięty. Kolejny punt to parking tuż przy Strefie Domki (3), skąd po zostawieniu auta kierujemy się do Recepcji (4) w celu dokonania formalności i odebrania kart umożliwiających dostęp do Domku oraz przemieszczanie się po terenie Kuter Portu.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ