Sesje fotograficzne

SESJE FOTOGRAFICZNE W KUTER PORCIE

Szukasz urokliwego miejsca na sesję fotograficzną z okazji ślubu, zaręczyn, urodzin, rocznicy itp.? Możesz ją wykonać w Kuter Porcie

SESJE NA TERENIE OGÓLNODOSTĘPNYM

Sesje fotograficzne na ogólnodostępnym (nieogrodzonym) zewnętrznym terenie Kuter Portu mogą być realizowane przy następujących założeniach:

  • odbywają się w ciągu dnia, z rozpoczęciem nie wcześniej niż o godz. 8:00 i zakończeniem przez zmrokiem (max. do godz. 19:00)
  • nie utrudniają działania Kuter Portu i czynności wykonywanych przez pracowników obiektu
  • nie wpływają na swobodne i nieograniczone poruszanie się innych gości
  • żaden fragment terenu nie jest odgradzany czy wyłączany z użytkowania
  • osoby biorące udział w sesji nie ingerują w zastaną infrastrukturę i roślinność, nie rozkładają na terenie żadnych konstrukcji, rekwizytów itp. (poza sprzętem fotograficznym)
  • warunkiem rozpoczęcia sesji jest zgłoszenie jej w kasie Łowiska przy szlabanie i wniesienie bezzwrotnej opłaty w wysokości 150,00 zł netto (w sytuacji, kiedy kasa Łowiska jest nieczynna, opłatę należy uiścić w Restauracji); jeśli sesja została rozpoczęta z pominięciem tego punktu, obsługa Kuter Portu naliczy opłatę, a odmowa jej uiszczenia jest równoznaczna z zakończeniem sesji

W pozostałych przypadkach zastosowanie ma regulamin Strefy Restauracja i Strefy Dolny Pokład.

SESJE WG USTALEŃ INDYWIDUALNYCH

Jeśli interesuje Cię wykonanie sesji w godzinach innych niż ww., z czasowym wyłączeniem plaży widokowej lub innego obszaru, własna dekoracja, zdjęcia na terenie zamkniętym Kuter Portu (np. Plaża) lub wewnątrz wybranych budynków z rezerwacją przestrzeni na potrzeby sesji (np. w Restauracji, na Dolnym Pokładzie, w Domkach) itp., jest to możliwe na podstawie ustaleń indywidualnych. W takim przypadku wyślij zapytanie, dokładnie określając, jakie jest Twoje zapotrzebowanie (marketing@kuterport.pl). Postaramy się sprostać wymaganiom i dostosować ofertę do Twoich oczekiwań.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ