CENNIK

 • Masaże
   MasażeMasaże
  • Masaż klasyczny częściowy
   Czas: 30 min Cena: 100 zł
   • Zabieg ten powoduje intensywne przekrwienie ciała, działając odprężająco i rozluźniająco na cały organizm. Stosowany jest szczególnie w zespołach bólowych kręgosłupa oraz w stanach długo trwającego zmęczenia i stresu. Masaż ten ma na celu regenerację mięśni, zwiększenie ich elastyczności, sprężystości, poprawę przemiany materii. Korzystnie wpływa także na przepływ krwi i limfy. Dodatkowo łagodzi bóle, odpręża, a także relaksuje ciało. Zabieg w wersji masażu częściowego skupiony jest na plecach.

  • Masaż klasyczny całościowy
   Czas: 55 min Cena: 180 zł
   • Masaż dotyczy całego ciała (kręgosłupa, kończyn górnych, kończyn dolnych oraz brzucha). Zabieg powoduje intensywne przekrwienie całego ciała, działając odprężająco i rozluźniająco na cały organizm. Stosowany jest szczególnie w zespołach bólowych kręgosłupa i nóg oraz w stanach długo trwającego zmęczenia i stresu. Masaż ma na celu regenerację mięśni, zwiększenie ich elastyczności, sprężystości, poprawę przemiany materii. Korzystnie wpływa także na przepływ krwi i limfy. Dodatkowo łagodzi bóle, odpręża, a także relaksuje ciało.

  • Masaż lomi lomi
   Czas: 60 min Cena: 280 zł
   • Lomi lomi, masaż hawajski, przeprowadza się, aby poprawić stan fizyczny i psychiczny osoby masowanej. Do zabiegu stosowany jest ciepły olej, a masażysta wykorzystuje dłonie, przedramiona i łokcie. Masaż ten rozluźnia ciało, zwiększa ruchliwość stawów i poprawia przemianę materii. Efektem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Lomi lomi bardzo dobrze relaksuje i uspokaja oraz poprawia krążenie krwi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które żyją w dużym stresie, ponieważ oddziałuje na wszystkie sfery ciała: umysłową, duchową i cielesną.

  • Masaż bańką chińską częściowy
   Czas: 25 min Cena: 80 zł
   • Masaż bańką chińską jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie specjalista przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. Masaż bańką chińską nie sprowadza się wyłącznie do działania leczniczego. Wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Posiada również właściwości relaksujące, przynosząc odprężenie. Celem tego zabiegu jest ujędrnienie ciała i pozbycie się cellulitu wodno-tłuszczowego. Masaż bańką chińską obejmuje brzuch i boczki lub uda i pośladki.

  • Masaż bańką chińską całościowy
   Czas: 45 min Cena: 140 zł
   • Masaż bańką chińską jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Zabieg rozpoczyna się od nasmarowania ciała specjalnym olejkiem. Następnie specjalista przystawia bańkę do wybranego punktu na ciele i przyciska. W ten sposób wytwarza się podciśnienie, dzięki któremu bańka przysysa się do skóry. Masaż bańką chińską nie sprowadza się wyłącznie do działania leczniczego. Wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Posiada również właściwości relaksujące, przynosząc odprężenie. Celem tego zabiegu jest ujędrnienie partii brzucha oraz boczków, pozbycie się cellulitu wodno-tłuszczowego. Masaż bańką chińską obejmuje brzuch, boczki, uda i pośladki.

  • Masaż aromatyczną świecą częściowy
   Czas: 30 min Cena: 130 zł
   • Masaż świecą aromatyczną jest wskazany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sam zapach świecy kojarzy się niezwykle apetycznie, polepsza samopoczucie, jednak zabieg działa pozytywnie nie tylko na psychikę. Jest to świetna metoda na uzyskanie elastycznej i jędrnej skóry. Po zabiegu ciało jest miękkie w dotyku i jedwabiście gładkie. Zabieg z wykorzystaniem świecy wskazany jest dla osób ze skórą suchą i zmęczoną, ponieważ powoduje rozluźnienie ciała i zniwelowanie napięcia. Masaż świecą pomaga również w walce z cellulitem i rozstępami. Neutralizuje także wolne rodniki. Masaż częściowy skupiony jest na plecach.

  • Masaż aromatyczną świecą całościowy
   Czas: 55 min Cena: 240 zł
   • Masaż świecą aromatyczną jest wskazany zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Sam zapach świecy kojarzy się niezwykle apetycznie, polepsza samopoczucie, jednak zabieg działa pozytywnie nie tylko na psychikę. Jest to świetna metoda na uzyskanie elastycznej i jędrnej skóry. Po zabiegu ciało jest miękkie w dotyku i jedwabiście gładkie. Zabieg z wykorzystaniem świecy wskazany jest dla osób ze skórą suchą i zmęczoną, ponieważ powoduje rozluźnienie ciała i zniwelowanie napięcia. Masaż świecą pomaga również w walce z cellulitem i rozstępami. Neutralizuje także wolne rodniki. Masaż całościowy obejmuje obszar całego ciała (tył ciała: plecy, ręce, nogi).

  • Masaż relaksacyjny częściowy
   Czas: 30 min Cena: 100 zł
   • Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz wpływa na wyciszanie emocjonalne. Masaż relaksacyjny częściowy skupiony jest na plecach.

  • Masaż relaksacyjny całościowy
   Czas: 55 min Cena: 180 zł
   • Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu pleców, szyi, karku czy barków, poprawie krążenia i przepływu limfy oraz wpływa na wyciszanie emocjonalne. Masaż relaksacyjny całościowy obejmuje obszar całego ciała (plecy, ręce, nogi).

     

  • Masaż gorącymi kamieniami
   Czas: 55 min Cena: 250 zł
   • Jest to niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący masaż z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych, doskonale wyszlifowanych przez morskie fale oblewające Hawaje i Bali – najczystsze miejsca na świecie. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczać cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność. Masaż obejmuje obszar całego ciała (tył ciała: plecy, ręce, nogi).

  • Masaż kosmetyczny twarzy
   Czas: 30 min Cena: 90 zł
   • Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu przynosi ukojenie po całym dniu pracy, dlatego szczególnie polecany jest osobom zabieganym i przemęczonym. Dobroczynnie wpływa na skórę: poprawia jej koloryt, uelastycznia, wygładza, usprawnia krążenie krwi, przez co skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona. Masaż twarzy doskonale sprawdza się w walce z workami pod oczami, zmniejszając obrzęki limfatyczne i opuchliznę, dzięki czemu przywraca zdrowy wygląd. Wykazuje również działanie lecznicze, ponieważ zmniejsza napięcie mięśni, łagodząc bóle głowy i karku. Ponadto, rozluźniając mięśnie twarzy, zapobiega utrwalaniu się zmarszczek, m.in. na czole, pomiędzy brwiami czy tzw. kurzych łapek. Masowanie obejmuje wyciszające ruchy głaskania, rozgrzewające rozcieranie, modelujące ugniatanie oraz delikatnie pobudzające oklepywanie. Celem masażu twarzy jest poprawa stanu skóry, ujędrnienie jej oraz pozbycie się drobnych zmarszczek.

 • Pielęgnacja twarzy
   Pielęgnacja twarzyPielęgnacja twarzy
  • Głęboko regenerujący i odżywczy zabieg – sekret ślimaka
   Czas: 60 min Cena: 190 zł
   • Intensywnie odbudowujący zabieg oparty na naturalnym, ekologicznym śluzie ślimaka. Wyselekcjonowane składniki aktywne stymulują komórki skóry do odnowy.

  • Zabieg dotleniający na twarz
   Czas: 70 min Cena: 220 zł
   • Jest to wyjątkowy zabieg, dzięki któremu w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarczamy skórze niezwykle cennych substancji zawartych w koncentratach oraz zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen. Do wykonania zabiegu stosowana jest specjalna głowica, którą wykonuje się autorski 15-minutowy masaż dermotlenowy.

  • Kojąca terapia dla cer naczyniowych, delikatnych i nadreaktywnych
   Czas: 60 min Cena: 190 zł
   • Delikatny zabieg opracowany z myślą o skórach podrażnionych, naczyniowych i nadreaktywnych. Oparty o innowacyjne składniki.

  • Rozjaśniający i wybielający zabieg przeciwzmarszczkowy – smocza krew
   Czas: 60 min Cena: 190 zł
   • Rozświetlający, poprawiający koloryt skóry, antyoksydacyjny i przeciwzmarszczkowy zabieg do twarzy, szyi i dekoltu. Dzięki wyjątkowemu zastosowaniu żywicy (smocza krew) oraz specjalnie wyselekcjonowanych składników aktywnych jest to profesjonalna propozycja terapeutyczna do zastosowania u osób, które borykają się z problemami pigmentacyjnymi skóry oraz oznakami starzenia.

  • Oczyszczanie wodorowe – podstawowe
   Czas: 60 min Cena: 200 zł
   • Innowacyjny, nieinwazyjny zabieg polegający na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym. Aktywny wodór dostarczany jest za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Wykorzystane w zabiegu mikroprądy działają wzmacniająco na wchłanianie i absorpcję składników aktywnych w głąb naskórka. Ponadto głowica krio (głowica zimna) działa uspokajająco na naczynka, obkurczając je i wyciszając stan oczyszczonej skóry.
    Zabieg obejmuje: oczyszczanie wodorowe, serum, maskę, krem.

  • Oczyszczanie wodorowe – rozszerzone
   Czas: 90 min Cena: 250 zł
   • Innowacyjny, nieinwazyjny zabieg polegający na dostarczeniu skórze cząsteczek wodoru, które oczyszczają ją na poziomie komórkowym. Aktywny wodór dostarczany jest za pomocą nasyconego nim strumienia wody, który dodatkowo eksfoliuje martwe komórki naskórka, pozostawiając ją dogłębnie oczyszczoną. Ponadto aktywny wodór wykazuje właściwości przeciwstarzeniowe. Wykorzystane w zabiegu mikroprądy działają wzmacniająco na wchłanianie i absorpcję składników aktywnych w głąb naskórka. Ponadto głowica krio (głowica zimna) działa uspokajająco na naczynka, obkurczając je i wyciszając stan oczyszczonej skóry.
    Zabieg obejmuje oczyszczanie wodorowe, mieszankę kwasową, koktajl, maskę, krem.

  • Zabieg przeciwzmarszczkowy i ujędrniający – siła jadu węża
   Czas: 60 min Cena: 210 zł
   • Zabieg przeciwzmarszczkowy zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji, pomaga w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek oraz daje natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia i napięcia. Połączony jest z ujędrniającym masażem twarzy i szyi.

  • Zabieg korygująco-liftingujący twarz
   Czas: 70 min Cena: 240 zł
   • Zabieg wykonywany jest z zastosowaniem nowoczesnej aparatury kosmetycznej (FRIZMI). Dzięki wykorzystaniu różnic w generowanej temperaturze oraz ze względu na technologię EMS pozwala na profilowanie twarzy. Dzięki zabiegowi osiągniemy: ujędrnianie wiotkiej skóry, lifting twarzy oraz trening jej mięśni, odmłodzenie i poprawę kondycji skóry oraz absorpcję składników aktywnych w jej głąb.

  • Perfekcyjna równowaga CBD – linia premium
   Czas: 60 min Cena: 320 zł
   • Zabieg daje natychmiastowy efekt oczyszczenia oraz łagodzenia. Jest oparty na farmaceutycznym CBD (olejek kannabidiol z konopii siewnych), który został wzmocniony kierunkowo działającymi składnikami aktywnymi (m.in. kwasem salicylowym i japońskim węglem ubame), rozszerzającymi spektrum jego aktywności. Ta wyjątkowa synergia działania hamuje rozwój bakterii wywołujących stany zapalne skóry, przyspiesza procesy gojenia się i regeneracji skóry oraz odnowę biologiczną. W przypadku osób z cerą mieszaną, tłustą i trądzikową w następstwie zabiegu poprawia się wygląd i kondycja skóry.

  • Luksusowy zabieg liftingujący Pro-Lift MedEstelle
   Czas: 60 min Cena: 320 zł
   • Szybki lifting bankietowy, idealny zabieg „przed wielkim wyjściem”, który błyskawicznie poprawia wygląd skóry zmęczonej, wiotkiej, słabo nawilżonej, szorstkiej. Dzięki polisacharydowej siateczce napinającej i peptydom liftinguje i doskonale wygładza powierzchnię skóry. Kwas hialuronowy o różnej wielkości cząsteczek zawarty w nanodyskach silnie nawilża i działa odmładzająco. Zabieg redukuje objawy podrażnień, relaksuje, poprawia koloryt skóry oraz przygotowuje ją pod makijaż. Cera promienieje świeżością i jest pełna młodzieńczego blasku.

  • Luksusowy zabieg redukujący naczynka Contra-Redness (MedEstelle)
   Czas: 60 min Cena: 320 zł
   • Zabieg regenerujący, obkurczający naczynka. Jest wyjątkowo skuteczny w przypadku cery naczynkowej, poprawiający wygląd oraz komfort skóry z widoczną kruchością naczynek i tendencją do ich rozszerzania się, wrażliwej, nadreaktywnej, skłonnej do podrażnień. Doskonale redukuje zaczerwienienia skóry, rozjaśnia ją, regeneruje i wygładza naskórek. Zastosowana tu farmaceutyczna eskulina usprawnia mikrokrążenie, wzmacnia i uelastycznia ścianki naczyń krwionośnych, łagodzi objawy podrażnień. Efekty zabiegu są spektakularne. Zabieg dedykowany jest również panom.

 • Pielęgnacja ciała
   Pielęgnacja ciałaPielęgnacja ciała
  • Zabieg pielęgnacyjny – rabarbar i wanilia
   Czas: 60 min Cena: 260 zł
   • Orzeźwiający zabieg o właściwościach nawilżających i przeciwzapalnych. Łączy w sobie kojące i odżywcze działanie wanilii z bogactwem witamin i biopierwiastków zawartych w rabarbarze. Doskonale wpływa na kondycję skóry, regenerując ją, odżywiając i przywracając promienny wygląd. Zabieg ten przywodzi na myśl letnie, ciepłe dni.

  • Zabieg energetyzujący – bambus
   Czas: 60 min Cena: 260 zł
   • Zabieg o lekkim, subtelnym zapachu bambusa. Wspomaga proces nawilżania skóry, przywraca równowagę i nadaje poczucie świeżości. Liczne składniki mineralne, zwłaszcza związki krzemu, przeciwdziałają utracie wilgotności i sprzyjają regeneracji skóry. Linia ta jest polecana szczególnie dla skóry suchej i wrażliwej. Po zabiegu skóra jest uelastyczniona, wzmocniona i ukojona. Delikatny i odświeżający zapach dodaje energii i wprawia w pozytywny nastrój.

  • Zabieg pielęgnacyjny – moc piżma
   Czas: 60 min Cena: 260 zł
   • Niezwykle delikatny zabieg na ciało. Intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę. Wyjątkowy peeling do ciała bogaty w biopierwiastki soli jodowo-bromowej o niepowtarzalnym, eleganckim zapachu piżma łagodnie oczyszcza i odświeża skórę, poprawia krążenie krwi. Dzięki bogactwu olejów roślinnych znakomicie nawilża, odżywia i zmiękcza naskórek. Maska bogata w składniki nawilżające zapewnia długotrwałą ochronę i nawilżenie. Zabieg intensywnie odżywia skórę, pozostawiając ją odprężoną i pełną naturalnego blasku.

  • Zabieg pielęgnacyjny – powiew morskiej bryzy
   Czas: 60 min Cena: 260 zł
   • Odżywczy zabieg doskonale odświeża i wygładza skórę. Delikatny, drobnoziarnisty peeling do ciała doskonale rozprowadza się na skórze, skutecznie usuwa zanieczyszczenia i martwe komórki naskórka. Bogactwo roślinnych olejów przynosi skórze optymalne nawilżenie i odżywienie, a przyjemny zapach morskiej bryzy na długo pozostawia ją świeżą i pachnącą. Obecne w masce D-panthenol i allantoina działają regenerująco, koją i łagodzą podrażnienia, nadają skórze zdrowy wygląd. Zabieg polecany jest do skóry suchej, odwodnionej, podrażnionej i nadmiernie eksponowanej na słońce.

  • Zabieg czekoladowa rozkosz
   Czas: 90 min Cena: 280 zł
   • Zabieg opracowany z myślą o wyjątkowo suchej i wrażliwej skórze. Doskonale nawilża i natłuszcza, działa detoksykująco, wygładzająco i zapobiega starzeniu się skóry. Peeling do ciała o wyjątkowym, apetycznym i pobudzającym zmysły aromacie czekolady delikatnie złuszcza i oczyszcza skórę, wzmacnia tkankę łączną i działa ujędrniająco. Jako maska wykorzystane jest 100% kakao. Zastosowanie na koniec do masażu masła do ciała sprawia, że skóra jest wyjątkowo miękka i delikatna w dotyku. Przyjemny zapach czekolady otula ciało, poprawia nastrój i wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia.

  • Zabieg modelujący sylwetkę
   Czas: 120 min Cena: 360 zł
   • Niezwykle skuteczny zabieg termogeniczny, który doskonale kształtuje i wyszczupla sylwetkę. Termogeniczne urządzenie stymulujące i modelujące sylwetkę, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica termogeniczna do liposukcji kawitacyjnej oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.

  • Peeling całego ciała
   Czas: 30 min Cena: 150 zł
   • Zabieg oczyszczający, relaksacyjny, a zarazem aromatyczny, podczas którego dochodzi do złuszczania martwego naskórka, zachowując przy tym na skórze piękny i niepowtarzalny zapach oraz nawilżenie.

 • Pielęgnacja dłoni i stóp
   Pielęgnacja dłoni i stópPielęgnacja dłoni i stóp
  • Manicure japoński
   Czas: 60 min Cena: 70 zł
   • Manicure japoński to starożytna japońska technika pielęgnacji paznokci, która polega na wcieraniu składników odżywczych w głąb łożyska paznokcia. Celem tego zabiegu jest uzyskanie bardzo zdrowych i lśniących paznokci bez konieczności ich malowania.

  • Manicure klasyczny
   Czas: 70 min Cena: 60 zł
   • Zabieg polecany wszystkim osobom, dla których ważne są piękne i zadbane dłonie. Polega na regulacji kształtu paznokci, odżywianiu ich, likwidacji skórek oraz malowaniu dowolnym kolorem lakieru. Na koniec w skórki wcierana jest oliwka, a w dłonie krem.

  • Manicure hybrydowy
   Czas: 70 min Cena: 90 zł
   • Zabieg, który opiera się na skróceniu i opracowaniu płytek paznokciowych. W trakcie zabiegu usuwany jest także nadmiar naskórka przy pomocy profesjonalnej frezarki, a następnie stosuje się specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne. Na koniec płytki paznokci są pokrywane lakierem hybrydowym i utwardzane w lampie UV.

  • Manicure biologiczny
   Czas: 30 min Cena: 50 zł
   • Manicure biologiczny to nieinwazyjny zabieg, w którym nie używa się metalowych narzędzi. Polega na opiłowaniu i nadaniu kształtu płytkom paznokciowym, odepchnięciu skórek za pomocą specjalnego preparatu oraz drewnianego patyczka.

  • Pedicure japoński
   Czas: 75 min Cena: 90 zł
   • Pedicure japoński to starożytna japońska technika pielęgnacji. Zabieg ten polega na przeprowadzeniu kąpieli, opiłowaniu i nadaniu kształtu płytkom paznokciowym, a następnie wtarciu specjalnej pasty oraz pudru w celu odżywienia i wzmocnienia paznokci.

  • Pedicure klasyczny
   Czas: 90 min Cena: 100 zł
   • Zabieg, który opiera się na skróceniu i opracowaniu płytek paznokciowych u stóp. W trakcie zabiegu usuwany jest także nadmiar naskórka przy pomocy profesjonalnej frezarki, a następnie stosuje się specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne. Na koniec (na życzenie klienta) płytki paznokci są odtłuszczane i pokrywane bezbarwnym lub kolorowym lakierem klasycznym.

  • Pedicure hybrydowy
   Czas: 90 min Cena: 130 zł
   • Zabieg, który opiera się na skróceniu i opracowaniu płytek paznokciowych u stóp. W trakcie zabiegu usuwany jest także nadmiar naskórka przy pomocy profesjonalnej frezarki, a następnie stosuje się specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne. Na koniec płytki paznokci są pokrywane lakierem hybrydowym i utwardzane w lampie UV.

  • Pedicure biologiczny
   Czas: 45 min Cena: 60 zł
   • Jest to nieinwazyjny zabieg, w którym nie używa się metalowych narzędzi. Polega na opiłowaniu i nadaniu kształtu płytkom paznokciowym, odepchnięciu skórek za pomocą specjalnego preparatu oraz drewnianego patyczka.

  • Zabieg parafinowy na dłonie
   Czas: 35 min Cena: 60 zł
   • Parafina w połączeniu z peelingiem, masażem oraz maską jest doskonałym sposobem na poprawę estetyki i kondycji dłoni, jednocześnie pozytywnie wpływając na stan paznokci.

  • Zabieg parafinowy na stopy
   Czas: 35 min Cena: 70 zł
   • Parafina w połączeniu z peelingiem, masażem oraz maską jest doskonałym sposobem na poprawę estetyki i kondycji stóp, jednocześnie pozytywnie wpływając na stan paznokci.

  • Rytuał manicure klasyczny i pedicure klasyczny
   Czas: 140 min Cena: 140 zł
   • Manicure klasyczny polecany wszystkim osobom, dla których ważne są piękne i zadbane dłonie. Polega na regulacji kształtu paznokci, odżywianiu ich, likwidacji skórek oraz malowaniu dowolnym kolorem lakieru. Na koniec w skórki wcierana jest oliwka, a w dłonie krem. Pedicure klasyczny opiera się na skróceniu i opracowaniu płytek paznokciowych u stóp. W trakcie zabiegu usuwany jest także nadmiar naskórka przy pomocy profesjonalnej frezarki, a następnie stosuje się specjalistyczne preparaty pielęgnacyjne. Na koniec (na życzenie klienta) płytki paznokci są odtłuszczane i pokrywane bezbarwnym lub kolorowym lakierem klasycznym.

  • Rytuał rajskie odżywienie dłoni
   Czas: 90 min Cena: 120 zł
   • Manicure japoński w połączeniu z peelingiem dłoni, maską oraz parafiną.

  • Rytuał terapia parafinowa dłoni i stóp
   Czas: 70 min Cena: 110 zł
   • Peeling dłoni i stóp z maską oraz parafiną.

  • Rytuał naturalna regeneracja dłoni i stóp
   Czas: 75 min Cena: 100 zł
   • Manicure biologiczny + pedicure biologiczny.

 • Rytuały SPA
   Rytuały SPARytuały SPA
  • Rytuał eliksir młodości
   Czas: 120 min Cena: 490 zł
   • Zabieg przeciwzmarszczkowy i ujędrniający - siła jadu węża + masaż Lomi-Lomi

    Siła jadu węża to zabieg przeciwzmarszczkowy zapewnia skórze możliwość ochrony i autoregeneracji, pomaga w detoksykacji, przedłuża żywotność komórek oraz daje natychmiastowy efekt liftingu, wygładzenia i napięcia. Połączony jest z ujędrniającym masażem twarzy i szyi.
    Lomi lomi, masaż hawajski, przeprowadza się, aby poprawić stan fizyczny i psychiczny osoby masowanej. Do zabiegu stosowany jest ciepły olej, a masażysty wykorzystuje dłonie, przedramiona i łokcie. Masaż ten rozluźnia ciało, zwiększa ruchliwość stawów i poprawia przemianę materii. Efektem jest przyspieszenie spalania tkanki tłuszczowej. Lomi lomi bardzo dobrze relaksuje i uspokaja oraz poprawia krążenie krwi. Jest idealnym rozwiązaniem dla osób, które żyją w dużym stresie, ponieważ oddziałuje na wszystkie sfery ciała: umysłową, duchową i cielesną.

  • Rytuał męska natura
   Czas: 90 min Cena: 290 zł
   • Masaż klasyczny pleców + kojąca terapia dla skóry naczyniowej, delikatnej i nadreaktywnej

    Masaż klasyczny regeneruje mięśnie, zwiększa ich elastyczność i sprężystość, polepsza odżywienie tkanek, przyspiesza przemianę materii oraz uaktywnia przepływ krwi i limfy. Ponadto niweluje dolegliwości bólowe, odpręża a także relaksuje ciało.
    Kojąca terapia dla skóry naczyniowej, delikatnej i nadreaktywnej to delikatny zabieg opracowany z myślą o skórach podrażnionych, naczyniowych i nadreaktywnych. Jest oparty o innowacyjny botaniczny składnik.

  • Rytuał kobiecy urok
   Czas: 120 min Cena: 450 zł
   • Zabieg pielęgnacyjny: rabarbar i wanilia + głęboko regenerujący i odżywczy zabieg „sekret ślimaka

    Rabarbar i wanilia to orzeźwiający zabieg o właściwościach nawilżających i przeciwzapalnych. Łączy w sobie kojące i odżywcze działanie wanilii z bogactwem witamin i biopierwiastków zawartych w rabarbarze. Doskonale wpływa na kondycję skóry, regenerując ją, odżywiając i przywracając promienny wygląd. Zabieg ten przywodzi na myśl letnie, ciepłe dni.
    Głęboko regenerujący i odżywczy zabieg – sekret ślimaka to intensywnie odbudowujący zabieg oparty na naturalnym, ekologicznym śluzie ślimaka. Wyselekcjonowane składniki aktywne stymulują komórki skóry do odnowy.

  • Rytuał czar Kleopatry
   Czas: 130 min Cena: 470 zł
   • Kąpiel miód i mleko z płatkami róż + masaż relaksacyjny pleców + zabieg dotleniający na twarz

    Kąpiel miód i mleko z płatkami róż to rodzaj kąpieli, który regularnie stosowała władczyni Egiptu – Kleopatra, dlatego do dziś jest symbolem piękności. Po takiej kąpieli skóra jest nawilżona, odżywiona i odmłodzona dzięki zawartości protein mlecznych i kolagenu morskiego.
    Masaż relaksacyjny pleców to odmiana masażu klasycznego. Skupia się on na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu. Masaż relaksacyjny częściowy obejmuje obszar ciała – plecy.
    Zabieg dotleniający na twarz jest wyjątkowym zabiegiem, dzięki któremu w bezbolesny, bezpieczny i ciekawy sposób dostarczamy skórze niezwykle cennych substancji zawartych w koncentratach oraz zaopatrujemy komórki w życiodajny tlen. Do wykonania zabiegu stosowana jest specjalna głowica, którą wykonuje się autorski 15-minutowy masaż dermotlenowy.

  • Rytuał czekoladowa pokusa
   Czas: 120 min Cena: 370 zł
   • Zabieg czekoladowy na ciało + masaż kosmetyczny twarzy

    Czekoladowy zabieg został opracowany z myślą o wyjątkowo suchej i wrażliwej skórze. Doskonale nawilża i natłuszcza, działa detoksykująco, wygładzająco i zapobiega starzeniu się skóry. Peeling do ciała o wyjątkowym, apetycznym i pobudzającym zmysły aromacie czekolady delikatnie złuszcza i oczyszcza skórę. Jako maska wykorzystane jest 100% kakao. Przyjemny zapach czekolady otula ciało, poprawia nastrój i wprowadza w stan głębokiego relaksu i odprężenia.
    Masaż kosmetyczny twarzy, szyi i dekoltu jest jednym z najbardziej popularnych zabiegów relaksacyjnych. Przynosi ukojenie po całym dniu pracy, dlatego szczególnie polecany jest osobom zabieganym i przemęczonym. Dobroczynnie wpływa na naszą skórę: poprawia jej koloryt, uelastycznia ją i wygładza, usprawnia krążenie krwi, przez co skóra staje się lepiej dotleniona i odżywiona.

 • SPA dla dwojga
   SPA dla dwojgaSPA dla dwojga
  • Rytuał chwila wytchnienia dla par
   Czas: 90 min Cena: 750 zł
   • Kąpiel solankowa kolagenowa + peeling całego ciała o zapachu piżma + masaż relaksacyjny (plecy)

    Kąpiel solankowa poza nawilżaniem i ogólną regeneracją skóry działa antybakteryjnie. Sól kąpielowa ułatwia także gojenie się ran oraz odchudzanie i likwidację cellulitu. To wszystko wspomagane hydromasażem daje silne działanie prozdrowotne.
    Peeling całego ciała to zabieg oczyszczający, relaksacyjny, a zarazem aromatyczny, podczas którego dochodzi do złuszczania martwego naskórka. Równocześnie na skórze zachowany jest piękny i niepowtarzalny zapach oraz nawilżenie.
    Masaż relaksacyjny to odmiana masażu klasycznego. Skupia się na redukowaniu napięć mięśniowych, odprężaniu całego ciała, zmniejszaniu tkanki tłuszczowej, eliminowaniu bólu. Masaż relaksacyjny częściowy obejmuje obszar ciała – plecy.

  • Rytuał harmonia zmysłów
   Czas: 95 min Cena: 750 zł
   • Kąpiel miód i mleko z płatkami róż + zabieg energetyzujący bambus

    Kąpiel miód i mleko z płatkami róż – takie kąpiele regularnie stosowała władczyni Egiptu Kleopatra, dlatego do dziś jest symbolem piękności. Po kąpieli skóra jest nawilżona, odżywiona i odmłodzona dzięki zawartości protein mlecznych i kolagenu morskiego.
    Zabieg energetyzujący bambus to rytuał o lekkim, subtelnym zapachu bambusa. Wspomaga proces nawilżania skóry, przywraca równowagę i nadaje poczucie świeżości. Linia ta jest polecana szczególnie dla skóry suchej i wrażliwej. Po zabiegu skóra jest uelastyczniona, wzmocniona i ukojona. Delikatny i odświeżający zapach dodaje energii i wprawia w pozytywny nastrój.

  • Mama z córką
   Czas: 95 min Cena: 600 zł
   • Masaż gorącymi kamieniami + zabieg parafinowy na dłonie

    Masaż gorącymi kamieniami to niezwykle przyjemny i doskonale relaksujący zabieg z wykorzystaniem rozgrzanych kamieni bazaltowych, doskonale wyszlifowanych przez morskie fale oblewające Hawaje i Bali – najczystsze miejsca na świecie. Masaż relaksacyjny kamieniami wulkanicznymi odpręża, wycisza i regeneruje. Likwiduje stres i jego negatywne skutki. Rozluźnia napięte mięśnie i łagodzi ból. Znakomicie regeneruje po wysiłku. Ma zbawienny wpływ na skórę – pomaga zwalczać cellulit, poprawia jej jędrność i elastyczność.
    Zabieg parafinowy na dłonie – peeling dłoni z maską oraz parafiną. Parafina w połączeniu z peelingiem, masażem oraz maską jest doskonałym sposobem na poprawę estetyki i kondycji dłoni, jednocześnie pozytywnie wpływając na stan paznokci.

    Rytuał wykonywany jest dla dwóch osób równocześnie.

  • Babski wypad
   Czas: 105 min Cena: 880 zł
   • Zabieg pielęgnacyjny moc piżma + masaż królewski lift

    Moc piżma to niezwykle delikatny rytuał na ciało. Intensywnie pielęgnuje i regeneruje skórę. Wyjątkowy peeling do ciała bogaty w biopierwiastki soli jodowo-bromowej o niepowtarzalnym, eleganckim zapachu piżma łagodnie oczyszcza i odświeża skórę, poprawia krążenie krwi. Dzięki bogactwu olejów roślinnych znakomicie nawilża, odżywia i zmiękcza naskórek. Maska bogata w składniki nawilżające, zapewnia długotrwałą ochronę i nawilżenie. Zabieg intensywnie odżywia skórę, pozostawiając ją odprężoną i pełną naturalnego blasku.
    Autorski masaż Królewski Lift Yonelle to unikalna kompozycja intensywnie liftingujących chwytów masażu twarzy, szyi i dekoltu. Łączy tradycyjne techniki Dalekiego Wschodu, w tym refleksologii, z elementami współczesnymi. Został perfekcyjnie opracowany przez wybitnych, doświadczonych specjalistów Yonelle – entuzjastów korzystania zarówno z dobrodziejstw naturalnych, ponadczasowych metod dbania o urodę i piękno, jak i technik nowoczesnych. Ruchy masażu są bardzo precyzyjne, połączone w liftingujące, stymulujące i relaksujące sekwencje, ułożone w kompletną całość. Już od pierwszych chwil wprowadzają w stan błogiego odprężenia, dając jednocześnie poczucie intensywnego pobudzenia mięśni twarzy. W trakcie masażu stopniowo, lecz systematycznie mijają napięcia powstałe nie tylko w obszarze głowy, ale i w całym ciele. Odczuwa się przypływ sił witalnych i poprawę samopoczucia.

    Rytuał wykonywany jest dla dwóch osób równocześnie.

 • Zabiegi dodatkowe
   Zabiegi dodatkoweZabiegi dodatkowe
  • Roller
   Czas: 30 min Cena: 30 zł
   • Rollmasażer z podczerwienią to innowacyjna metoda, która skutecznie pomaga w redukcji cellulitu, spłycaniu rozstępów, utracie wagi i zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w trudnych partiach ciała. Za pomocą rolki, wykonując masaż mechaniczny, pobudzamy krążenie skóry i tkanki. Metoda ta wykorzystuje także technologię podczerwieni, która ma dodatkowe korzyści dla skóry i organizmu. Promieniowanie podczerwone, emitowane przez urządzenie, działa na głębsze warstwy skóry, pobudzając krążenie krwi, co przynosi korzyści zdrowotne i poprawia ogólne samopoczucie.

  • Łóżko masujące
   Czas: 40 min Cena: 40 zł
   • Masaż na łóżku masującym to rodzaj terapii, który łączy tradycyjny masaż z technologią masażu termalnego. Podczas zabiegu osoba leży na specjalnym łóżku wyposażonym w system automatycznego masażu. Łóżko jest wyposażone w podgrzewane rolki masujące, które poruszają się po całym ciele, wykonując masaż terapeutyczny. Rolki masujące mają wbudowane elementy grzewcze, które podgrzewają się, dostarczając ciepła, które ma na celu rozluźnienie mięśni, zwiększenie przepływu krwi, dzięki czemu zmniejsza się napięcie mięśniowe oraz dochodzi do złagodzenia bólu pleców.

    Koszt pakietu 10 zabiegów – 360,00 zł

  • Rytuał odprężający
   Czas: 70 min Cena: 65 zł
   • Roller + łóżko masujące

    Rollmasażer z podczerwienią to innowacyjna metoda, która skutecznie pomaga w redukcji cellulitu, spłycaniu rozstępów, utracie wagi i zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w trudnych partiach ciała. Za pomocą rolki, wykonując masaż mechaniczny, pobudzamy krążenie skóry i tkanki. Metoda ta wykorzystuje także technologię podczerwieni, która ma dodatkowe korzyści dla skóry i organizmu. Promieniowanie podczerwone, emitowane przez urządzenie, działa na głębsze warstwy skóry, pobudzając krążenie krwi, co przynosi korzyści zdrowotne i poprawia ogólne samopoczucie.
    Masaż na łóżku masującym to rodzaj terapii, który łączy tradycyjny masaż z technologią masażu termalnego. Podczas zabiegu osoba leży na specjalnym łóżku wyposażonym w system automatycznego masażu. Łóżko jest wyposażone w podgrzewane rolki masujące, które poruszają się po całym ciele, wykonując masaż terapeutyczny. Rolki masujące mają wbudowane elementy grzewcze, które podgrzewają się, dostarczając ciepła, które ma na celu rozluźnienie mięśni, zwiększenie przepływu krwi, dzięki czemu zmniejsza się napięcie mięśniowe oraz dochodzi do złagodzenia bólu pleców.

    Koszt pakietu 10 zabiegów - 590 zł

  • Rytuał intensywne ujędrnienie 1
   Czas: 60 min Cena: 110 zł
   • Roller + masaż bańką chińską: uda + pośladki

    Rollmasażer z podczerwienią to innowacyjna metoda, która skutecznie pomaga w redukcji cellulitu, spłycaniu rozstępów, utracie wagi i zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w trudnych partiach ciała. Za pomocą rolki, wykonując masaż mechaniczny, pobudzamy krążenie skóry i tkanki. Metoda ta wykorzystuje także technologię podczerwieni, która ma dodatkowe korzyści dla skóry i organizmu. Promieniowanie podczerwone, emitowane przez urządzenie, działa na głębsze warstwy skóry, pobudzając krążenie krwi, co przynosi korzyści zdrowotne i poprawia ogólne samopoczucie.
    Masaż bańką chińską jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Celem tego zabiegu jest ujędrnienie partii ud i pośladków, pozbycie się cellulitu wodno-tłuszczowego.

    Koszt pakietu 10 zabiegów: 990 zł

  • Rytuał intensywne ujędrnienie 2
   Czas: 60 min Cena: 110 zł
   • Roller + masaż bańką chińską brzuch + boczki

    Rollmasażer z podczerwienią to innowacyjna metoda, która skutecznie pomaga w redukcji cellulitu, spłycaniu rozstępów, utracie wagi i zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w trudnych partiach ciała. Za pomocą rolki, wykonując masaż mechaniczny, pobudzamy krążenie skóry i tkanki. Metoda ta wykorzystuje także technologię podczerwieni, która ma dodatkowe korzyści dla skóry i organizmu. Promieniowanie podczerwone, emitowane przez urządzenie, działa na głębsze warstwy skóry, pobudzając krążenie krwi, co przynosi korzyści zdrowotne i poprawia ogólne samopoczucie.
    Masaż bańką chińską jest metodą, która polega na wykorzystaniu próżniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek. Wpływa korzystnie na wygląd sylwetki, pozwalając pozbyć się niedoskonałości. Celem tego zabiegu jest ujędrnienie partii brzucha oraz boczków, pozbycie się cellulitu wodno-tłuszczowego.

    Koszt pakietu 10 zabiegów: 990 zł

  • Rytuał efekt wyszczuplenia
   Czas: 150 min Cena: 310 zł
   • Roller + zabieg modelujący sylwetkę

    Rollmasażer z podczerwienią to innowacyjna metoda, która skutecznie pomaga w redukcji cellulitu, spłycaniu rozstępów, utracie wagi i zmniejszeniu tkanki tłuszczowej w trudnych partiach ciała. Za pomocą rolki, wykonując masaż mechaniczny, pobudzamy krążenie skóry i tkanki. Metoda ta wykorzystuje także technologię podczerwieni, która ma dodatkowe korzyści dla skóry i organizmu. Promieniowanie podczerwone, emitowane przez urządzenie, działa na głębsze warstwy skóry, pobudzając krążenie krwi, co przynosi korzyści zdrowotne i poprawia ogólne samopoczucie.
    Zabieg modelujący sylwetkę to niezwykle skuteczny zabieg termogeniczny, który doskonale kształtuje i wyszczupla sylwetkę. Urządzenie stymulujące i modelujące sylwetkę, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica do podciśnieniowego masażu próżniowego RF (czyli biopolarne fale radiowe) i głowica do termogenicznej liposukcji kawitacyjnej oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.

    Koszt pakietu 5 zabiegów – 1450 zł

Informacje dodatkowe

Odpowiednie przygotowanie się do skorzystania z zabiegów SPA może sprawić, że Twoje doświadczenia będą jeszcze bardziej relaksujące i satysfakcjonujące. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci cieszyć się pełnym odprężeniem i korzyściami ze swojej wizyty w SPA:

 1. Zarezerwuj termin wizyty, kontaktując się z recepcją SPA (tel. +48 12 385 85 55 w. 6, rekreacja@kuterport.pl).
 2. Wybierz odpowiednie dla siebie zabiegi: przejrzyj naszą ofertę i zdecyduj, z jakich zabiegów chcesz skorzystać.
 3. Skonsultuj się z personelem: jeśli masz jakiekolwiek schorzenia, alergie lub inne specjalne wymagania zdrowotne, skonsultuj się z personelem SPA przed wizytą. Powiedz nam o swoich potrzebach i zapytaj o ewentualne ograniczenia lub zalecenia dotyczące zabiegów.
 4. Zjedz lekki posiłek: przed wizytą w SPA zaleca się spożycie lekkiego posiłku. Unikaj ciężkich, tłustych potraw, które mogą utrudniać komfort podczas zabiegów. Unikaj również spożywania alkoholu i kofeiny, które mogą wpływać na Twoje samopoczucie.
 5. Zadbaj o higienę: przed wizytą w SPA warto wziąć prysznic. To pozwoli Ci czuć się świeżo i komfortowo. Unikaj stosowania intensywnie pachnących kosmetyków, które mogą zakłócić doznania zapachowe w trakcie zabiegu.
 6. Wybierz odpowiedni strój: upewnij się, że wybierasz wygodne i odpowiednie ubranie, które zapewni Ci komfort i swobodę podczas zabiegów. W przypadku korzystania z łóżka masującego i roll masażera wybierz przylegające i elastyczne ubranie (najlepiej legginsy i dopasowany podkoszulek oraz białe skarpetki), biżuterię pozostaw w domu, do kąpieli w wannie dla kobiet zalecamy bikini, a dla mężczyzn kąpielówki. W przypadku pozostałych zabiegów wybierz odzież, w której będziesz czuć się komfortowo.
 7. Zwróć uwagę na czas: przybądź do SPA 15 min przed umówionym terminem wizyty, aby mieć wystarczająco dużo czasu na wypełnienie ewentualnych formularzy. Dotrzymanie umówionego czasu jest również ważne, aby uniknąć opóźnień.
 8. Cisza i spokój: SPA to miejsce relaksu i odprężenia, dlatego prosimy o zachowanie ciszy i spokoju, aby nie zakłócać relaksu innych gości.
 9. Zrezygnuj z telefonu i odpręż się: przybywając do SPA, wyłącz telefon komórkowy lub przełącz go w tryb cichy, aby móc w pełni się zrelaksować. Skoncentruj się na doświadczaniu spokoju i odpoczynku.

Pamiętaj, że personel SPA jest do Twojej dyspozycji, służąc radą, pomocą, podpowiedzią. Nie wahaj się zadawać na pytań lub poprosić o dodatkowe informacje, jeśli masz jakiekolwiek wątpliwości. Więcej informacji w regulaminie.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ