Gdzie jest Dolny Pokład w Kuter Porcie?

STREFA DOLNY POKŁAD - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Dolny Pokład to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam znalezienie miejsca, które wybraliście na pobyt u nas oraz lepszą orientację na naszym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu oraz dokładny plan Strefy Restauracja i Dolny Pokład.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Restauracja i Dolny Pokład

Dolny Pokład zlokalizowany jest w budynku Restauracji, tuż pod przylegającym do niej tarasem. Obiekt ten znajduje się na ogólnodostępnym terenie Kuter Portu, na który wstęp mają nie tylko osoby korzystające z usług Restauracji i Dolnego Pokładu, ale także przybywający do nas spacerowicze. Goście mogą korzystać m.in. z placu zabaw, plaży widokowo-spacerowej, toalet, a przeznaczony dla nich bezpłatny parking znajduje się tuż przy wjeździe.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Dolnego Pokładu

Na planie znajdziesz schemat Dolnego Pokładu. Zostały na nim zaznaczone najważniejsze wymiary sali oraz jej układ.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Układ sali konferencyjnej

Na planie zaznaczone są przykładowe układy stołów, ich rodzaje oraz podana została liczba osób, która zmieści się w sali przy danym układzie.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ