Gdzie jest Łowisko w Kuter Porcie?

STREFA ŁOWISKO - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Łowisko to jedna z kilku Stref Kuter Portu, zorganizowana wokół dwóch stawów wędkarskich, przy których wydzielone zostały indywidualne stanowiska. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu, dokładny plan Strefy, plan dojazdu do Łowiska, jak również plan, na którym oznaczono stanowiska, których wynajem na dobę lub dłużej możliwy jest wyłącznie z Domkami, do których są przypisane.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Łowisko

Łowisko znajduje się tuż za wjazdem na teren wewnętrzny. Przeznaczone jest dla wędkarzy, którzy wybierają się do Kuter Portu na krótki pobyt bez noclegu oraz tych, którzy chcą zostać dłużej i zamieszkać w Domku lub na własnym stanowisku, na którym mogą rozbić namiot, ustawić kampera lub przyczepę. Na załączonym planie można sprawdzić m.in., gdzie zlokalizowane są poszczególne stanowiska (od S1 do S30) wraz z tymi (od S1 do S8), które polecane są wynajmującym Domki – odpowiednio od A1+ do A8+. Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu na Łowisko

Dojazd na wybrane stanowisko zależy od wykupionej opcji. Po przyjeździe do Kuter Portu konieczne jest pozostawienie auta na parkingu (1) i udanie się do kasy przy bramie głównej (2), gdzie należy załatwić formalności związane z pobytem na wybranym stanowisku. Wszyscy mają możliwość pozostawienia pojazdu na parkingu przed szlabanem (1) lub za szlabanem – na parkingu wewnętrznym (4). Wędkarze, którzy nie wykupili opcji z pojazdem na stanowisku, mogą podjechać do stanowiska (3) jedynie w celu wypakowania i zapakowania ekwipunku (max. 15 min), a następnie zobowiązani są przestawić samochód na parking (4). Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Stanowiska bezpośrednio przed Domkami

Stanowiska od S1 do S8 znajdują się bezpośrednio przed Domkami odpowiednio od A1+ do A8+, co oznacza, że w sytuacji, kiedy ww. Domki są zajęte, a wynajmujący je Goście wykupili również pobyt na ww. stanowiskach, zajmowanie ich przez innych gości nie jest możliwe. Goście z ww. Domków na odpowiadające im stanowiska dostają się do nich bezpośrednio wyznaczoną ścieżką, bramką i schodami. Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ