Gdzie jest Łowisko w Kuter Porcie?

STREFA ŁOWISKO - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Łowisko to jedna z kilku Stref Kuter Portu, zorganizowana wokół dwóch stawów wędkarskich, przy których wydzielone zostały indywidualne stanowiska. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu, dokładny plan Strefy, plan dojazdu do Łowiska, jak również plan, na którym oznaczono stanowiska, których wynajem na dobę lub dłużej możliwy jest wyłącznie z Domkami, do których są przypisane.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża i Kemping. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Łowisko

Łowisko, znajdujące się tuż za wjazdem na teren wewnętrzny, przeznaczone jest dla wędkarzy, którzy wybierają się do Kuter Portu na dłuższy pobyt, dobowy czy kilkudniowy, dla tych, którzy chcą przebywać na własnym stanowisku, gdzie mogą rozbić namiot, zamieszkać w kamperze, przyczepie lub w Domku. Na załączonym planie można sprawdzić m.in., gdzie zlokalizowane są poszczególne stanowiska (od S1 do S21), wraz z tymi (od S1 do S8), które przypisane są do Domków (odpowiednio od A1+ do A8+). Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu na Łowisko

Dojazd na wybrane stanowisko związany jest z wykupioną opcją. Po przyjeździe do Kuter Portu konieczne jest pozostawienie auta na parkingu (1) i udanie się do kasy przy bramie głównej (2), gdzie należy załatwić formalności związane z pobytem na wybranym stanowisku. Wszyscy mają możliwość pozostawienia pojazdu na parkingu przed szlabanem (1) lub za szlabanem – na parkingu wewnętrznym (4). Wędkarze, którzy nie wykupili opcji z pojazdem na stanowisku, mogą podjechać do stanowiska (3) jedynie w celu wypakowania i zapakowania ekwipunku (max. 15 min), a następnie zobowiązani są przestawić samochód na parking (4). Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Stanowiska zintegrowane z Domkami

Stanowiska od S1 do S8 są odpowiednio przypisane do Domków od A1+ do A8+, co oznacza, że w sytuacji, kiedy ww. Domki są zajęte, zajmowanie przypisanych do nich stanowisk przez innych gości nie jest możliwe. Goście z ww. Domków na stanowisko dostają się wyznaczoną ścieżką, bramką i schodami, prowadzącymi bezpośrednio z odpowiednich Domków. Znajdujące się w widocznej na planie części Łowiska stanowiska S9 i S10 można wynajmować niezależnie od zajmowanego Domku. Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ