Gdzie jest Łowisko w Kuter Porcie?

STREFA ŁOWISKO - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Łowisko to jedna z kilku Stref Kuter Portu, wewnętrznie podzielona jeszcze na Łowisko Strefowe i Łowisko Ogólnodostępne. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu, dokładny plan Strefy oraz plan dojazdu do Łowiska.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża i Kemping. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Łowisko

Łowisko Strefowe, znajdujące się po lewej stronie od wjazdu, przeznaczone jest dla wędkarzy, którzy wybierają się do Kuter Portu na dłuższy pobyt, nawet dobowy czy kilkudniowy, ale też dla tych, którzy chcą przebywać na własnym stanowisku, gdzie mogą rozbić namiot, zamieszkać w kamperze rozpalić grill… Na załączonym planie można sprawdzić m.in., gdzie zlokalizowane są poszczególne stanowiska. Łowisko Ogólnodostępne, znajdujące się po prawej stronie od wjazdu, oddaliśmy wędkarzom, którzy przybywają na krótszy pobyt i wędkują przy wspólnej linii brzegowej.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu na Łowisko

Dojazd na wybrane stanowisko związany jest z wykupioną opcją. Po przyjeździe do Kuter Portu konieczne jest pozostawienie auta na parkingu (1) i udanie się do kasy przy bramie głównej (2), gdzie należy załatwić formalności związane z pobytem na wybranym stanowisku. Wszyscy wędkarze z Łowiska Ogólnodostępnego mają możliwość pozostawienia pojazdu na parkingu przed szlabanem (1) lub po przejechaniu za szlaban – na parkingu wewnętrznym (4). Wędkarze z Łowiska Ogólnodostępnego mogą podjechać swoim autem do stanowiska (3) jedynie w celu wypakowania i zapakowania ekwipunku (max. 10 min), a następnie zobowiązani są przestawić samochód na parking (4). Taka sama zasada dotyczy wędkarzy z Łowiska Strefowego, chyba że wykupili możliwość wjazdu na stanowisko (dot. stanowisk 1–10) własnym pojazdem.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ