KOSMETYKI I URZĄDZENIA

SPA Kuter Port to wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o pełnym relaksie i odprężeniu. Tutaj zadbasz o swoje zdrowie fizyczne, jak też dobre samopoczucie i kondycję psychiczną. Dzięki temu, że do zabiegów stosujemy wyłącznie najwyższej jakości kosmetyki, zapewniamy naszym gościom niezapomniane doznania pielęgnacyjne. Pracując z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu renomowanych firm, gwarantujemy innowacyjne podejście do zabiegów oraz maksymalną skuteczność i satysfakcję. Nasz wykwalifikowany zespół kosmetologów i masażystów jest gotowy do udzielenia fachowej pomocy w doborze zabiegów i kosmetyków dostosowanych do indywidualnych potrzeb każdego gościa.

Profesjonalna marka kosmetyczna wywodząca się z Francji. Produkty tej firmy zawierają w swoim składzie tylko komponenty naturalnego pochodzenia, takie jak np. żywica z drzewa Croton Lecheri, peptydy jadu węża czy ekstrakty ze śluzu ślimaka. Wśród produktów tej marki znajdziemy m.in. silnie regenerujące i nawilżające preparaty antytrądzikowe, kosmetyki do zabiegów dla skóry naczyniowej, nawilżająco-wypełniające czy liftingujące. Zabiegi z zastosowaniem opisywanych kosmetyków przeznaczone są głównie dla cer problematycznych.

Renomowana polska marka kosmetyczna klasy premium. Opracowując te kosmetyki, eksperci skupili się na działaniu regeneracyjnym skóry na poziomie molekularnym i komórkowym dzięki zastosowaniu w ich składzie nośników kosmetycznych (nanodysków). Skutecznie poprawiają jakość, wygląd oraz stan zdrowia skóry twarzy. Marka dedykowana jest osobom po 30. r.ż.

Polska marka dostępna wyłącznie w profesjonalnych gabinetach, opracowana przez biolog Jolantę Zwolińską i doktor nauk chemicznych Małgorzatę Chełkowską. Oferuje przełomowe kosmeceutyki RSP TM do pielęgnacji cer dojrzałych. Formuła RSPTM powoduje nie tylko poprawę przenikania składników aktywnych, ale zwiększa też potencjał ich działania. Kosmeceutyki tej marki mają na celu nie tylko pielęgnację skóry, ale i jej leczenie.

Marka, która łączy tradycyjne i nowoczesne receptury kosmetyczno-lecznicze, tworząc najwyższej jakości produkty inspirowane naturą. Bocheńska sól i solanka jodowo-bromowa stanowią stały fundament, na którym bazują wszystkie produkty tej marki. Naturalne surowce nadają im charakter i niepowtarzalność, a także wspierają zdrowy wygląd skóry. Stosowane są podczas kąpieli, zabiegów na ciało, peelingów oraz masaży.

Frizmi

Urządzenie do odmładzania twarzy działające w oparciu o technologię podgrzewania i chłodzenia skóry (temp. od – 10°C do 43°C) oraz elektrostymulację mięśni (EMS). Zabieg z wykorzystaniem Frizmi daje natychmiastowy efekt w aspekcie profilowania i modelowania twarzy. Dedykowany jest osobom borykającym się ze zwiotczałą skórą oraz opadającymi powiekami.

Aquametiq Hydra Prime

Urządzenie do zabiegu oczyszczania wodorowego mające na celu dogłębne oczyszczenie skóry. Dzięki wydobywaniu się aktywnego wodoru poprzez strumień wody hamowane jest powstawanie wolnych rodników w skórze. Różnorodność głowic pozwala na szeroki wachlarz usług od samego oczyszczenia po działanie wybielające, przeciwzmarszczkowe czy liftingujące. Zabieg ten dedykowany jest dla skór zanieczyszczonych, z zaskórnikami, trądzikiem, ale także z przebarwieniami czy zmarszczkami.

Thermogenique Body Shape Extreme

Urządzenie wykorzystujące technologię termogeniczną w celu efektywnego kształtowania sylwetki. Poprzez oddziaływanie na ciało specjalistycznymi głowicami oraz odpowiednimi preparatami stymulowana zostaje produkcja kolagenu, poprawia się jędrność skóry, zwiększa się metabolizm, poprawia się krążenie krwi, a tkanka tłuszczowa ulega rozpadowi. Dzięki temu zabiegowi można skutecznie zredukować obwód ciała.

BioOxy Infusion

Urządzenie, które przy użyciu czystego tlenu i mieszanki powietrza oraz indywidualnie dobranych kosmetyków umożliwia skuteczne wprowadzanie składników aktywnych w głąb skóry. Zabieg z jego użyciem zapewnia intensywne dotlenienie, nawilżenie, odżywienie oraz rewitalizację skóry, co wpływa na poprawę jej kondycji, elastyczności i ogólnego wyglądu. Stanowi świetną alternatywę dla wszelkich zabiegów inwazyjnych. BioOxy Infusion znajduje zastosowanie w przypadku każdego rodzaju cer, w tym także wrażliwych.

Wanna z hydromasażem

Przestronna, wygodna, dwuosobowa wanna z systemem hydromasażu z różnorodnymi dyszami zapewnia doznania ukojenia i odprężenia. Różnobarwne oświetlenie LED tworzy przytulny nastrój. Masaż wodny pomaga rozluźnić napięcie mięśniowe, poprawia krążenie krwi i łagodzi stres. Kąpiel z hydromasażem oraz koloroterapia wzmacniają aspekt relaksacyjny, terapeutyczny, dodając energii lub uspokajając poprzez dobór odpowiednich barw. Dodanie do kąpieli naturalnej soli lub koziego mleka z płatkami róż wzbogaca ją o pielęgnacyjne i aromaterapeutyczne doświadczenia.

Łóżko Ceragem

Tzw. łóżko Ceragem to urządzenie służące do masażu. Jest wyposażone w automatyczne rolki, które wykonują masaż pleców. Posiada czujniki, które przed rozpoczęciem zabiegu analizują krzywiznę kręgosłupa i dostosowują masaż do indywidualnych potrzeb osoby masowanej. Masażer emituje również promieniowanie podczerwone, które korzystnie wpływa na stan ciała. Wykonanie masażu na łóżku Ceragem ma na celu rozluźnienie mięśni, poprawę krążenia krwi, zmniejszenie bólu pleców i skutków stresu oraz poprawę ogólnego samopoczucia. Może być stosowany również jako forma relaksu i regeneracji po intensywnym wysiłku fizycznym lub jako element terapii rehabilitacyjnej.

Roller

Roller to urządzenie z twardego drewna, posiadające wypustki i rowki na powierzchni użytkowej, służące do masażu. W trakcie masażu z użyciem rollera stosowane są techniki z zakresu manipulacji na mięśniach i tkankach ciała w celu złagodzenia napięcia mięśniowego, rozluźnienia tkanek i łagodzenia bólu. Stosując to urządzenie, można wykorzystać różnego rodzaju techniki, takie jak akupresura, głaskanie, uciskanie i rozciąganie. Regularne powtarzanie tego typu zabiegów pomaga w osiągnięciu i utrzymaniu jędrności oraz elastyczności skóry, jak również w łagodzeniu skutków występowania cellulitu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ