Gdzie jest Plaża w Kuter Porcie?

STREFA PLAŻA - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Plaża to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu, dokładny plan Strefy oraz plan dojazdu do Plaży.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Plaża

Plaża zlokalizowana jest na wydzielonym i ogrodzonym terenie, dostępnym jedynie na podstawie biletów wstępu. Teren Plaży obejmuje zarówno obszary piaszczyste, jak i trawiaste. Akwen został podzielony na trzy części z wydzielonymi strefami o różnych głębokościach – dla dzieci, dla nieumiejących pływać oraz dla umiejących pływać. Na terenie Plaży zlokalizowanych jest również wiele punktów, które pozwalają na komfortowy i bezpieczny pobyt, w tym m.in. punkty gastronomiczne, sanitarne, punkt medyczny, prysznice, przebieralnie.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu do Strefy Plaża

Na planie zaznaczona została trasa dojazdowa do Strefy Plaża, przy której przygotowano bezpłatny parking (1) z kilkuset miejscami, przeznaczony specjalnie dla plażowiczów. Znajduje się on naprzeciwko kas i głównego wejścia na Plażę (równocześnie prosimy, by wszystkie osoby wybierające się do tej Strefy nie pozostawiały swoich pojazdów przy Restauracji). Po zaparkowaniu pojazdu należy udać się do kasy (2) w celu zakupu biletu. Z ważnym biletem kupionym w kasie lub online kierujemy się do czytników (3) umożliwiających wejście na teren Plaży.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ