Gdzie jest Rekreacja w Kuter Porcie?

STREFA REKREACJA - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Rekreacja to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam dotarcie na miejsce, ale też orientację na rozległym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu, dokładny plan Strefy oraz plan dojazdu.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Rekreacja

Strefę Rekreacja tworzą dwa obiekty – budynek Rekreacji, w którym działają: SPA, basen, sauny, jacuzzi, balie zewnętrzne, grota solna, siłownia, oraz budynek wielofunkcyjny, gdzie od wiosny do jesieni funkcjonują korty tenisowe, a zimą lodowisko.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan dojazdu do Strefy Rekreacja

Na planie zaznaczona została trasa dojazdowa do Strefy Rekreacja. Z punktu widokowego (1) jedziemy drogą wzdłuż ogrodzenia otaczającego teren wewnętrzny Kuter Portu w kierunku bramy przy Strefie Rekreacja. Pojazd można zaparkować na parkingu zewnętrznym (2) lub wjechać za szlaban (3) i pozostawić pojazd na parkingu wewnętrznym (4), skąd udajemy się do budynku Rekreacji lub budynku Kortów/Lodowiska (5), w zależności od wybranej opcji.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ