POZNAJ LODOWISKO KUTER PORT

Lodowisko w Kuter Porcie znajduje się w obiekcie, w którym od wiosny do jesieni funkcjonują dwa korty tenisowe, a w okresie jesienno-zimowym w jego zadaszonej części działa lodowisko. Zostało ono tak przygotowane, by zapewnić komfort nawet w te dni, kiedy jest deszczowo, pada śnieg czy jest ciemno.
Ślizgawki odbywają się codziennie. Są dostępne dla osób, które wybierają się na Lodowisko indywidualnie, jak i dla grup zorganizowanych. Do zabawy zapraszamy wszystkich, którzy chcą zażyć odrobinę zimowego szaleństwa – tych, którzy z łyżwami na nogach czują się już pewnie, jak i tych, którzy zamierzają dopiero stawiać pierwsze kroki na lodzie bądź doskonalić swoje umiejętności.
Dziękujemy za wspólnie spędzony czas na Lodowisku w sezonie 2023/2024 i zapraszamy na zimowe ślizgawki w listopadzie.

DLACZEGO LODOWISKO W KUTER PORCIE?

Nowoczesny obiekt
Lodowisko znajduje się w obiekcie, który w okresie od wiosny do jesieni jest przystosowany do gry w tenisa ziemnego, a jesienią i zimą do jazdy na łyżwach
Lodowisko kryte
Lodowa tafla znajduje się w zadaszonym, dobrze oświetlonym obiekcie, dzięki czemu ślizgawki są przyjemne nawet wówczas, kiedy na zewnątrz pada śnieg, deszcz lub jest ciemno
Lodowisko dla gości Domków
Goście Domków Kuter Port w trakcie pobytu mogą korzystać z Lodowiska bez dodatkowych opłat (nie dot. wypożyczalni)
Pomysł na rodzinną zabawę
Lodowisko to świetne miejsce, gdzie całe rodziny z dziećmi mogą spędzić czas na wspólnej zabawie
Wypożyczalnia
Jeśli nie masz własnych łyżew, kasku lub potrzebujesz ślizgacza dla dziecka, możesz wszystko wypożyczyć na miejscu
Grupy zorganizowane
Istnieje możliwość przyjmowania na Lodowisko grup zorganizowanych lub wynajmowanie obiektu na wyłączność

Wypożyczalnia

Lodowisko kryte

CENNIK

Informacje dodatkowe:

 • Lodowisko ma powierzchnię około 700 m2
 • Działa od listopada do lutego (zgodnie z bieżącymi informacjami podawanymi na www.kuterport.pl)
 • Funkcjonuje w godz. 10:00-20:00 od poniedziałku do czwartku oraz w godz. 10:00-21:00 od piątku do niedzieli i w święta
 • Wejście na Lodowisko możliwe jest po dokonaniu w kasie opłaty za wybraną jednostkę rozliczeniową zgodnie z cennikiem i odebranie karty wstępu
 • Po zejściu z Lodowiska kartę należy oddać w kasie i uregulować płatność, jeśli czas pobytu został przekroczony
 • Przyjęte jednostki rozliczeniowe to 60 min i 90 min; przekroczenie czasu za opłaconą jednostkę powoduje naliczanie opłaty za każde rozpoczęte 15 min (wg cennika)
 • Bilet ulgowy przysługuje dzieciom do lat 13 oraz osobom powyżej 60. r.ż. (po okazaniu dokumentu uprawniającego do ulgi)
 • Goście Domków w trakcie pobytu (od zameldowania do wymeldowania) w cenie wynajmu Domku mogą korzystać z Lodowiska bez dodatkowych opłat zgodnie z jego dostępnością (nie dot. usług wypożyczalni)
 • Maksymalna liczba osób równocześnie znajdujących się na Lodowisku jest określana i regulowana przez zarządcę; w przypadku, jeśli uzna, że wstęp na Lodowisko nie jest możliwy ze względu na zbyt dużą liczbę osób, należy poczekać na możliwość wejścia
 • Wejście na Lodowisko możliwe jest wyłącznie w łyżwach; zalecane jest również korzystanie z kasków ochronnych, ochraniaczy na kolana oraz ślizgaczy dla najmłodszych i osób uczących się jeździć
 • Wszystkie osoby wchodzące na Lodowisko są zobowiązane zadbać o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób, za które są odpowiedzialne
 • Przerwy techniczne na Lodowisku odbywają się w godz. 13:00-13:30 oraz 17:00-17:30; zarządca obiektu ma prawo wprowadzić dodatkową przerwę techniczną każdorazowo, jeśli uzna to za konieczne
 • Istnieje możliwość wynajmu Lodowiska na wyłączność (kontakt: marketing@kuterport.pl, +48 12 385 85 55 w. 9)
 • Warunkiem przebywania na terenie Lodowiska jest zapoznanie się z obowiązującymi zasadami. Wykupienie usługi na korzystanie z Lodowiska oznacza akceptację obowiązującego REGULAMINU

W wypożyczalni znajduje się podstawowy asortyment do użytkowania na Lodowisku, w tym:

 • łyżwy dla dzieci – rozm. od 24 do 36
 • łyżwosanki dla dzieci – rozm. od 24 do 34
 • łyżwy dla dorosłych – rozm. od 36 do 48
 • kaski – rozm. S, M, L
 • ślizgacze dla dzieci

Szczegółowe zestawienie asortymentu dostępnego w wypożyczalni znajduje się TUTAJ

Ważne:

 • Uszkodzenie/zniszczenie/zagubienie pożyczonego asortymentu wiąże się z koniecznością pokrycia szkody przez wypożyczającego. Cena do zapłaty zostanie określona przez zarządzającego adekwatnie do poniesionych strat.

LODOWISKO DLA SZKÓŁ

W sezonie zimowym 2023/2024 zapraszamy na nasze Lodowisko zorganizowane grupy szkolne (niezależnie od poziomu nauczania – przedszkola, szkoły podstawowe i ponadpodstawowe), dla których przygotowaliśmy specjalne oferty – „7+7” i „9+9”. Można z nich skorzystać codziennie od poniedziałku do piątku w godz. 10:00–14:00.
Organizując dla uczniów zajęcia na Lodowisku, zapewniacie nie tylko dobrą zabawę, aktywność na świeżym powietrzu czy sportowe wrażenia, ale przede wszystkim dajecie im możliwość „zdrowego ruchu”, który kształtuje „zdrowego ducha”.

Oferta „7+7”

Czas pobytu na Lodowisku: 60 min*
Wstęp: 7,00 zł
Wypożyczenie łyżew: 7,00 zł
Wstęp i wypożyczenie łyżew dla opiekunów/nauczycieli: gratis

Oferta „9+9”

Czas pobytu na Lodowisku: 90 min*
Wstęp: 9,00 zł
Wypożyczenie łyżew: 9,00 zł
Wstęp i wypożyczenie łyżew dla opiekunów/nauczycieli: gratis

Zestawienie pełnego asortymentu dostępnego w wypożyczalni znajduje się TUTAJ (wypożyczenie sprzętu możliwe jest wg dostępności).

*Oferta dotyczy wyłącznie pobytu na Lodowisku. Czas pobytu liczony jest od momentu wejścia na taflę całej grupy (wejście odbywa się wówczas, kiedy wszystkie osoby z grupy są gotowe)

Planując wyjazd z grupą szkolną na Lodowisko Kuter Port, skontaktuj się z nami (+48 12 385 85 55 w. 5, lodowisko@kuterport.pl) i zgłoś przyjazd z wyprzedzeniem, by mieć pewność, że Lodowisko w zaplanowanym terminie nie będzie zajęte przez inne grupy.
Dla grup, które po aktywnych zajęciach na Lodowisku chciałyby skorzystać z oferty Restauracji Kuter Port, oferujemy 10% rabat od całego zamówienia (po wcześniejszej rezerwacji i ustaleniu menu z managerem Restauracji).
Zapraszamy również do wynajmu Lodowiska na wyłączność, np. w celu zorganizowania szkolnej spartakiady na lodzie lub wg indywidualnych planów opiekunów i nauczycieli. Jesteśmy otwarci na Wasze pomysły. Szczegóły do ustalenia – zapraszamy do kontaktu (+48 12 385 85 55 w. 9, marketing@kuterport.pl).

WAŻNE: Wszystkie osoby korzystające z usług Lodowiska obowiązuje regulamin obiektu oraz regulamin strefy Plaża, na której znajduje się Lodowisko. Regulaminy znajdują się TUTAJ

ZAJĘCIA Z INSTRUKTOREM

Na Lodowisku Kuter Port można umówić się na zajęcia z instruktorem łyżwiarstwa – Maciejem Litwinem, który pierwszy raz założył łyżwy w wieku 7 lat. Od tego czasu są one sporą częścią jego życia. Był medalistą Polski w kategoriach solowych i par sportowych. W ciągu swojej kariery współpracował z najlepszymi szkoleniowcami w Polsce. Od 2014 r. szkoli zarówno zawodników wyczynowych, jak i amatorskich. Sam ciągle podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w seminariach i szkoleniach, by jak najlepiej przekazywać swoją wiedzę i doświadczenie. Największą radość sprawia mu wspieranie zawodników w osiąganiu sukcesów.
Koszt zajęć indywidualnych z instruktorem stanowi koszt wstępu na Lodowisko dla instruktora i klienta (zgodnie z cennikiem) oraz stawka instruktora (60 min – 100 zł/1 os., 90 min – 150 zł/1 os.; 60 min – 150 zł/2 os., 90 min – 200 zł/2 os.). W przypadku braku własnego sprzętu można go wypożyczyć na miejscu.
Rezerwacja terminów zajęć odbywa się indywidualnie: e-mail: macklitw@gmail.com lub tel. +48 518 619 128. Z trenerem rozliczasz się we własnym zakresie.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ