Gdzie jest Restauracja w Kuter Porcie?

STREFA RESTAURACJA - PRZYDATNE PLANY I MAPKI

Restauracja to jedna z kilku Stref Kuter Portu. Aby ułatwić Wam znalezienie miejsca, które wybraliście na pobyt u nas oraz lepszą orientację na naszym terenie, udostępniamy ogólny plan Kuter Portu oraz dokładny plan Strefy.

Plan Kuter Portu

Kuter Port zajmuje powierzchnię ponad 30 ha, na której zlokalizowanych zostało kilka Stref: Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża, Kemping i Rekreacja. Tak rozległy teren wymaga wewnętrznego systemu dróg dojazdowych oraz kliku parkingów, na których Goście mogą pozostawić swoje pojazdy w zależności od tego, z której Strefy chcą skorzystać. Plan całego obiektu pozwala na zapoznanie się z jego układem i łatwe dotarcie do wybranego miejsca.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Plan Strefy Restauracja i Dolny Pokład

Restauracja zlokalizowana jest na ogólnodostępnym terenie Kuter Portu, na który wstęp mają nie tylko osoby korzystające z usług Restauracji i Dolnego Pokładu, ale także przybywający do nas spacerowicze. Goście mogą korzystać m.in. z placu zabaw, plaży widokowo-spacerowej, toalet, a przeznaczony dla nich bezpłatny parking znajduje się tuż przy wjeździe.
Kliknij i zobacz plan w powiększeniu.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ