POZNAJ VOUCHERY KUTER PORT

Okazji do wręczania prezentów nie brakuje przez cały rok – imieniny, urodziny, rocznice, święta…, ale czasem brakuje pomysłów, by wybrać taki podarunek, który uszczęśliwi obdarowaną osobę. Chcesz sprawić niespodziankę swoim bliskim, przyjaciołom lub współpracownikom? Oczekujesz, że Twój prezent będzie nietypowy i zaskakujący, a jednocześnie odpowiadający życzeniom obdarowanych? Wychodząc naprzeciw takim oczekiwaniom, przygotowaliśmy Vouchery, które można wykorzystać naszym obiekcie, gdzie usługi dostępne są w kilku strefach – w Restauracji, na Łowisku, w Domkach, na Kempingu, na Plaży, czy w Budynku Rekreacji. Dobrze dobrany Voucher to idealny prezent dla każdego. A jeśli chcesz „skomponować” swój własny Voucher Personalizowany, również posiadamy takie rozwiązanie. Sprawdź i wybierz dokładnie to, czego potrzebujesz.

DLACZEGO VOUCHERY KUTER PORT?

Oryginalny prezent
Voucher Kuter Port to prezent nieoczywisty, dobrany do potrzeb i upodobań obdarowanej osoby

Długi termin realizacji
Można wykupić Voucher na konkretny termin (np. wybierając pobyt w Domku) lub z opcją wykorzystania go w dogodnym momencie do końca roku (np. do Restauracji)

Elegancka forma
Prezent w postaci Vouchera ma elegancką, stylową formę, zaprojektowaną specjalnie dla Kuter Portu

Kilka w jednym
Voucher, który wybierasz na prezent, może obejmować usługi kilku Stref – możesz np. zaplanować dla kogoś pobyt z wyżywieniem w Restauracji i łowieniem ryb na Łowisku lub wybrać i połączyć inne opcje

 

Do Restauracji

Na Łowisko

Na Domki

Na Korty lub Lodowisko

Do Przestrzeni Basenowej

Do Siłowni

Na Plażę

Voucher Personalizowany

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ