Skip to main content

Muzyczne Powitanie Lata 2023


Plaża Kuter Port, piasek, słońce, woda, relaks i muzyka – tak zapowiada się pierwsza lipcowa sobota. Nie będzie to jednak zwykły plażowy dzień. Na wieczór i popołudnie zaplanowaliśmy Muzyczne Powitanie Lata. Taka jest nasza propozycja na rozpoczęcie sezonu wakacyjnego w magicznej scenerii, w otoczeniu zieleni i wody.
Po całym dniu plażowania zapraszamy na część muzyczną wydarzenia. Ta rozpocznie się od występu zespołu B.L.U.E., który zaserwuje nam tworzoną w nowoczesnym stylu pop-rockową muzykę i pełne emocji utwory. Będzie można w nich odnaleźć radość i energię, zadumę czy refleksję. Następnie na scenie pojawi się Kraków Street Band, który od blisko 10 lat zdobywa coraz większą popularność, zgrabnie balansując między nowoczesnym folkiem, jazzem i bluesem. Grupa zagrała wiele koncertów zarówno podczas licznych festiwali polskich, jak i europejskich. Gwiazdą wieczoru będzie kultowy zespół pop-rockowy – De Mono, którego największe hity i przeboje znane są tak słuchaczom polskiej muzyki jeszcze z lat 80. czy 90., a równocześnie nie są obce także przedstawicielom znacznie młodszego pokolenia. Na scenie wybrzmią nie tylko kultowe utwory, ale i zupełnie nowe kompozycje.
Taki jest nasz pomysł na muzyczne otwarcie lata na Plaży Kuter Port. Mamy nadzieję, że taka propozycja przypadnie Wam do gustu i razem z nami w rytmie muzyki wkroczycie w letni sezon wakacyjny.

Więcej informacji znajdziesz TUTAJ.


Data

01. - 02.07.2023
Zakończone!

Czas

10:00 - 02:00
Kategoria
Close Menu