Voucher na Rekreację i SPA

VOUCHER NA REKREACJĘ I SPA

Strefa Rekreacja łączy różnego typu aktywności, z których można korzystać przez cały rok lub sezonowo. Wśród dostępnych opcji znajdują się m.in. basen, sauny, jacuzzi, grota solna, balie, siłownia, korty tenisowe, lodowisko, wypożyczalnia rowerów. Więcej informacji TUTAJ.

SPA Kuter Port oferuje zabiegi relaksacyjne i pielęgnacyjne, dające możliwość zregenerowania sił, upiększenia ciała i ukojenia zmysłów. Dzięki odpowiednio dobranym zabiegom bądź rytuałom można również rozładować towarzyszące w codziennym życiu napięcie i zminimalizować stres. Wśród naszych propozycji znajdują się m.in. zabiegi związane z pielęgnacją twarzy, dłoni i stóp oraz całego ciała, masaże, rytuały czy seanse dla dwojga, przeznaczone zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Więcej informacji TUTAJ.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, rocznicę lub inną okazję, pomożemy Ci go zorganizować. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś pobyt w SPA lub w Strefie Rekreacja.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w Recepcji Strefy Rekreacja lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę, dopłacając różnicę.

Vouchery obowiązujące w Strefie Rekreacja nie obejmują usług SPA, można je wykupić odrębnie. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana, natomiast niewykorzystane środki można wykorzystać w innym terminie do wyczerpania również w innych strefach Kuter Portu. W celu realizacji Voucherów na usługi wymagające indywidualnego terminu polecamy wcześniejsze rezerwacje.

Jeśli w ramach usługi chcesz wykorzystać Voucher, zgłoś to obsłudze przed wystawieniem rachunku. Inaczej rozliczenie w oparciu o Voucher nie będzie możliwe.

Wróć

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza