Voucher do Siłowni

Voucher do Siłowni

Siłownia znajdująca się w Budynku Rekreacji na poziomie -1 to w zasadzie nowoczesna salę treningowa o powierzchni 110 m2 wyposażona w wysokiej jakości sprzęt do aktywnych zajęć. W przestrzeni tej wydzielonych zostało kilka obszarów umożliwiających wykonywanie ćwiczeń z zakresu cardio, z użyciem maszyn izolowanych, część funkcjonalną oraz część do ćwiczeń i stretchingu. Taki podział i różnorodność proponowanych rozwiązań gwarantuje, że każdy z użytkowników, niezależnie od tego, czy dopiero zaczyna przygodę ze sportem, czy ćwiczy zawodowo, odnajdzie się w tej przestrzeni i będzie mógł wykonać solidny, a zarazem bezpieczny trening.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, aktywny wypoczynek dla bliskich czy znajomych, pomożemy Ci go zorganizować. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś rekreacyjny pobyt w naszej Siłowni.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w recepcji Budynku Rekreacji lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę (dopłacając różnicę), jeśli zdecydują się na więcej. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana. Voucher można wykorzystać jednorazowo w podanym terminie. Realizacja możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie z obsługą Budynku Rekreacji, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu