Voucher na Domki

VOUCHER NA DOMKI

Na zamkniętym terenie w Kuter Porcie znajduje się osiedle z całorocznymi, w pełni wyposażonymi i komfortowymi Domkami. To w nich, na uboczu, z dala od miejskiej wrzawy, nad wodą, w zielonej i spokojnej okolicy, można wygodnie spędzić czas bez względu na porę roku. Do dyspozycji Gości są 32 dwupoziomowe Domki z oddzieloną częścią sypialną i dzienną. Osiem z nich to Domki, przed którymi znajdują się stanowiska nad wodą (odpowiednio od S1 do S8) i które można dodatkowo wynająć, zwiększając obszar dostępny na wyłączność. Spośród obiektów o podobnej funkcji nasze Domki wyróżnia m.in. oryginalność – każdy zaprojektowano z wyjątkową dbałością o szczegóły i dopasowanie do otoczenia, a całość idealnie wpisuje się w spójną koncepcję rozwijającego się Kuter Portu. Co więcej, wraz z wynajmem goście zyskują wiele atrakcji dodatkowych, które znajdują się w cenie, jak np. Plaża, Korty, Lodowisko, Basen, Sauny, Balie, Jacuzzi, Siłownia i in. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Domki stanowią azyl dla tych, którzy szukają odpoczynku w ciszy, w miejscu, gdzie nocą na czarnym niebie można zobaczyć gwiazdy niewidoczne w rozświetlonych miastach. Są jednocześnie rozwiązaniem dla osób wymagających i lubiących przebywać w komfortowych warunkach.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu na urodziny, rocznicę, wypoczynek dla bliskich czy na inną okazję, pomożemy Ci w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś pobyt w Domku.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w Recepcji Domków lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę, dopłacając różnicę. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana, natomiast niewykorzystane środki można wykorzystać w innym terminie do wyczerpania również w innych strefach Kuter Portu (z wyjątkiem SPA, gdzie obowiązują odrębne Vouchery). Realizacja Vouchera w Domku możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jeśli w ramach usługi chcesz wykorzystać Voucher, zgłoś to obsłudze przed wystawieniem rachunku. Inaczej rozliczenie w oparciu o Voucher nie będzie możliwe.

Wróć

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie ze Strefą Domki, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu