Voucher na Domki

VOUCHER NA DOMKI

Na zamkniętym terenie w Kuter Porcie powstaje osiedle z całorocznymi, w pełni wyposażonymi i komfortowymi Domkami. To w nich, na uboczu, z dala od miejskiej wrzawy, nad wodą, w zielonej i spokojnej okolicy, można wygodnie spędzić czas bez względu na porę roku. Obecnie do dyspozycji Gości jest sześć dwupoziomowych Domków z oddzieloną częścią sypialną i dzienną, a docelowo będzie ich 32. Spośród obiektów o podobnej funkcji wyróżnia je m.in. oryginalność – każdy zaprojektowano z wyjątkową dbałością o szczegóły i dopasowanie do otoczenia, a całość idealnie wpisuje się w spójną koncepcję rozwijającego się Kuter Portu. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Domki stanowią azyl dla tych, którzy szukają odpoczynku w ciszy, w miejscu, gdzie nocą na czarnym niebie można zobaczyć gwiazdy niewidoczne w rozświetlonych miastach. Są jednocześnie rozwiązaniem dla osób wymagających i lubiących przebywać w komfortowych warunkach.

Jeśli szukasz niepowtarzalnego prezentu na urodziny, rocznicę, wypoczynek dla bliskich czy na inną okazję, pomożemy Ci w zorganizowaniu jedynego w swoim rodzaju prezentu. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś pobyt w Domku.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w Recepcji Domków lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę (dopłacając różnicę), jeśli zdecydują się na więcej. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana. Voucher można wykorzystać jednorazowo w terminie nie późniejszym niż 60 dni od jego zakupu. Realizacja możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie ze Strefą Domki, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu