Voucher na Łowisko

VOUCHER NA ŁOWISKO

Wędkarstwo to dla jednych sport, hobby, dla innych sposób na wyciszenie i obcowanie z naturą. Niektórzy na ryby wybierają się samotnie, inni w towarzystwie rodziny czy ze znajomymi. Jedni szukają na Łowisku spokoju, inni adrenaliny. Każdy wędkarz ma swój własny cel, który realizuje, a dla wszystkich łowienie jest formą oryginalnego odpoczynku, uwielbianą przez prawdziwych pasjonatów.

W Kuter Porcie dostępne są dwie opcje pobytu – dobowa lub dzienna. Pierwsza dla tych, którzy chcą mieć do dyspozycji własne stanowisko, przyjechać na dłużej, rozbić namiot, przenocować w kamperze, rozpalić grilla. Druga dedykowana jest osobom, które mają mniej czasu, by zatrzymywać się w plenerze i nie potrzebują aż tylu udogodnień. Więcej informacji można znaleźć TUTAJ.

Jeśli szukasz prezentu dla wędkarza, wybierz Voucher umożliwiający mu wejście na Łowisko Kuter Port, który jest świetną alternatywą dla prezentów materialnych, a obdarowana osoba może go wykorzystać w dogodnym dla siebie terminie.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w kasie Łowiska lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę, dopłacając różnicę. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana, natomiast niewykorzystane środki można wykorzystać w innym terminie do wyczerpania również w innych strefach Kuter Portu (z wyjątkiem SPA, gdzie obowiązują odrębne Vouchery). W przypadku Łowiska zalecamy rezerwacje stanowisk szczególnie w sezonie wysokim oraz w weekendy.

Jeśli w ramach usługi chcesz wykorzystać Voucher, zgłoś to obsłudze przed wystawieniem rachunku. Inaczej rozliczenie w oparciu o Voucher nie będzie możliwe.

Wróć

Jak zamówić?

Skontaktuj się telefonicznie ze Strefą Łowisko, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu