Voucher na Plażę

Voucher na Plażę

Rozległa Plaża piaszczysto-trawiasta, kąpielisko z filtrowaną na bieżąco wodą, trzy poziomy głębokości, biały piasek, opieka ratowników… To miejsce, w którym można poczuć się jak nad morzem, wieczorową porą pospacerować w promieniach zachodzącego słońca, słuchając śpiewu świerszczy czy odgłosów mew. Dla plażowiczów dostępna jest także infrastruktura sanitarna oraz gastronomiczna, a wszystko razem zapewnia przyjemny i komfortowy pobyt nad wodą.

Jeśli szukasz oryginalnego prezentu na urodziny, imieniny, aktywny wypoczynek dla bliskich czy znajomych, pomożemy Ci go zorganizować. Przygotowaliśmy Vouchery, które pozwolą w elegancki sposób sprezentować komuś pobyt na naszej Plaży.

Jak to działa?

Vouchery dostępne są w kasie Plaży lub można je zamawiać, kontaktując się z nami. Kwota zakupu Vouchera jest dowolna (rozliczenie będzie oparte o aktualnie obowiązujący cennik), a osoby obdarowane mogą go zrealizować zgodnie z jego wartością lub za wyższą cenę (dopłacając różnicę), jeśli zdecydują się na więcej. W przypadku niewykorzystania kwoty stanowiącej wartość Vouchera różnica nie jest zwracana. Voucher można wykorzystać jednorazowo w podanym terminie. Realizacja możliwa jest po wcześniejszej rezerwacji terminu.

Jeśli w ramach usługi chcesz wykorzystać Voucher, zgłoś to obsłudze przed wystawieniem rachunku. Inaczej rozliczenie w oparciu o Voucher nie będzie możliwe.

Wróć

Jak zamówić?

Skontaktuj się z obsługą Plaży, wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza lub kup na miejscu