Skip to main content

Już jutro wyruszymy wspólnie na wiosenny Rajd Rowerowy, a bramy plażowe otworzymy nie tylko dla zarejestrowanych uczestników wydarzenia, ale także dla tych, którzy chcieliby spędzić czas piknikowo, na świeżym powietrzu, na naszej Plaży, biorąc udział w konkursach, ognisku czy po prostu odpoczywając, korzystając z dostępnych w Kuter Porcie atrakcji.

Z uczestnikami Rajdu spotykamy się w punkcie recepcyjnym (w wiatach plażowych) o godz. 8:00, gdzie odbędzie się rejestracja. Po załatwieniu wszyskich formalności, poszczególne grupy wyruszą na wybrane trasy – starty rozpoczną się o godz. 10:00. Szczegóły dotyczące Rajdu znajdziesz TUTAJ.

Jeśli nie bierzesz udziału w Rajdzie, ale masz czas wolny i chcesz spędzić go na naszej Plaży, zapraszamy. Spędź u nas aktywnie sobotę w plenerze, a jeśli będziesz chcieć więcej, możesz wybrać się np. na basen, do saun, do groty solnej, na siłownię, korty tenisowe do SPA. 

Przez cały dzień na Plaży będzie działać bar z napojami i przekąskami, a jeśli zgłodniejesz i będziesz mieć ochotę na pieczoną kiełbasę, to również będzie dostępna i będzie można ją samodzielnie upiec po południu nad prawdziwym ogniskiem.

Do zobaczenia na miejscu!


Close Menu