Skip to main content

Kuter Port i okoliczne malownicze tereny to częsty cel wycieczek, a jednym przystanków na trasie takiej wycieczki dla wielu z Was była jeszcze do niedawna Restauracja Kuter Port, która od 24 października ub.r. ze względu na panującą pandemię jest zamknięta. Liczyliśmy na to, że po feriach obostrzenia zostaną złagodzone, a tym samym przynajmniej w ograniczonym zakresie będziemy mogli przyjmować Gości. Niestety, na razie nic na to nie wskazuje.

Biorąc pod uwagę zaistniałą sytuację i częste zapytania naszych Gości, postanowiliśmy wdrożyć ofertę dań na wynos, dostępną od 16 stycznia w godz. od 11.00 do 19.00.

Tak więc, jeśli wybieracie się w nasze strony na spacer i macie ochotę na nasze pyszne dania – zapraszamy. Możecie je zamówić telefonicznie (+48 12 385 85 55) lub na miejscu i odebrać w Restauracji.

Tym, którzy wolą dostawę do domu, gwarantujemy dowóz na dystansie do 10 km przy minimalnej wartości zamówienia wynoszącej 50 zł.

Szczegóły menu na wynos znajdziecie TUTAJ.

Jeśli Wasze zapotrzebowanie jest inne i nie odnajdujecie w menu wszystkich dań, które chcielibyście zamówić, proponujemy catering wg ustaleń indywidualnych (+48 694 418 747).

Zapraszamy i życzymy smacznego!


Close Menu