Skip to main content

W najbliższy piątek (10 lipca), który zapowiada się bardzo słonecznie, w godzinach popołudniowych na naszej Plaży na wszystkich czekają zajęcia taneczne, sportowe i rekreacyjne. Program, dedykowany jest osobom, które chcą i lubią aktywnie spędzać czas.

Orientacyjny program zajęć*

15:00 Latino-fit fiesta dla wszystkich

W rytmach gorącej latynoskiej muzyki rozruszamy każdego. Proste kroki, porywająca muzyka i mnóstwo dobrej zabawy przeniesie nas do południowej Ameryki. 

16:30 Gimnastyka dla dzieci

Chwila wytchnienia dla rodziców, a równocześnie mnóstwo zabawy dla dzieci. Gimnastyka, ćwiczenia, gry…, a to wszystko okraszone dobrą zabawą i uśmiechem.

18:00 Słoneczny aerobik dla kobiet

Prosta, energiczna rozgrzewka przygotowująca na wiele nieprzewidywalnych i efektywnych ćwiczeń ukierunkowanych na trzy priorytetowe miejsca w kobiecej sylwetce (brzuch, pośladki, uda). Modyfikacje prostych ćwiczeń sprawią, że trening będzie ciekawy, efektywny, a zarazem przyjemny. Panowie również zaproszeniu są do wspólnych ćwiczeń 🙂

19:15 Relaks dla wszystkich

Pełen relaks w promieniach zachodzącego słońca i uspokojenie organizmów po wspólnych ćwiczeniach. Wyciszająca muzyka i płynna regulacja oddechu pozwolą na odprężenie po całym tygodniu.

Chętni do wspólnych ćwiczeń mogą zabrać ze sobą swoją matę, chociaż można również ćwiczyć na ręczniku. Jeśli ktoś nie będzie miał swojej maty, zapewni ją instruktor. Wszystkich zainteresowanych ruchem i świetną zabawą na świeżym powietrzu, nad wodą zapraszamy do wspólnej zabawy.

*Podany program może ulec zmianie w zależności od liczby osób biorących udział w zajęciach, warunków atmosferycznych oraz innych nieprzewidzianych okoliczności.

Program przygotowaliśmy wspólnie z Adamem Szostakiem z Centrum Fitness – Fit-AS z Gdowa, który jest również autorem bloga „Zalatanytata”.

Do zobaczenia na Plaży Kuter Port!


Close Menu