Skip to main content

Wrzesień w Kuter Porcie będzie bardzo nietypowy. Na Plaży pojawią się pojazdy militarne, pasjonaci militariów w profesjonalnym umundurowaniu, będzie Bitwa na Kolory… A to wszystko w ramach „I Małopolskiej Wystawy i Pokazów Militarnych Kuter Port.”

Na terenie Strefy Plaża znajdzie się w sumie kilkadziesiąt pojazdów militarnych, które będą uczestniczyły w pokazach i prezentacjach. W programie znajdą się m.in. jazda dynamiczna, TankCrash, przejażdżki pojazdami wojskowymi (za dodatkową opłatą). Będzie można zakosztować wojskowej kuchni, sprawdzić swoje umiejętności na strzelnicy wojskowej (za dodatkową opłatą) czy wziąć udział w Holi Battle, czyli Bitwie na Kolory. Pojawią się także stoiska wystawiennicze i sprzedażowe. To tylko niektóre z atrakcji, które zaplanowaliśmy. Planujemy ich znacznie więcej, a o szczegółach będziemy informować na bieżąco również na naszym profilu Facebook.

Wydarzenie trwać będzie od 12 do 26 września, jednak kumulacja atrakcji będzie mieć miejsce w trzy weekendy, tj. 12–13 września, 19–20 września oraz 25–26 września 2020 r. (w dniu 25 września odbędzie się impreza zamknięta). Z kolei w ciągu tygodnia wszystkie pojazdy znajdą się na wystawie na terenie Plaży.

Pojazdy dostarczy Śląska Fundacja Pasjonatów Techniki Militarnej „Garnizon Górnośląski” a ich profesjonalnym transportem ze Śląska do Kuter Portu zajmie się doświadczona ekipa z INSTBUD.

Organizatorem wydarzenia jest Kuter Port Nieznanowice.

Partnerami są: Gmina Gdów, Centrum Kultury w Gdowie, Śląska Fundacja Pasjonatów Techniki Militarnej „Garnizon Górnośląski”, Fundacja Grot, Małopolska Filmowa Grupa Rekonstrukcyjna, „Karabin z Prywatnej Kolekcji Krzysztofa Pawlaka”.

Patronat medialny dotychczas potwierdziły: TVP3 Kraków, Radio eska, www.mojgdow.pl , www.bochniazbliska.pl  oraz www.twoje-miasto.pl .

W czasie wydarzenia będziemy wspierać Maksia: https://www.facebook.com/maxwalczy/ Złotówka z każdego sprzedanego biletu zostanie przekazana na wsparcie Maksa.

Sprawdzajcie terminy, rezerwujcie czas i przyjeżdżajcie do nas we wrześniu na „I Małopolską Wystawę i Pokazy Militarne Kuter Port”.

Udział w wydarzeniu będzie możliwy po wykupieniu biletów wstępu.

Mamy też dobrą wiadomość dla mieszkańców Nieznanowic – dla Was wstęp będzie bezpłatny. Wystarczy, że potwierdzicie swoje zamieszkanie w Niezanowicach w wyznaczonej kasie.

Serdecznie zapraszamy!


Close Menu