Skip to main content

Zgodnie z planem o 6:00 odbyła się zbiórka uczestników jesiennej edycji Zawodów Wędkarskich o Puchar Łowiska Kuter Port, które dzisiaj odbywają się na Łowisku Ogólnodostępnym.

Na zewnątrz było zaledwie plus 2 stopnie, więc spotkanie rozpoczęliśmy w ciepłej Restauracji od gorącej kawy, herbaty i świeżej drożdżówki.

Po krótkim przedstawieniu przez organizatorów programu dzisiejszych zawodów i najważniejszych zasad z regulaminu, obowiązujących w trakcie łowienia, zawodnicy losowali numery sektorów i stanowisk, na których dziś będą walczyć o zwycięstwo.

Kiedy jeszcze Kuter Port był spowity mgłą unoszącą się nad stawami, rozpoczęły się przygotowania stanowisk, rozkładanie sprzętu itd.

Od godz. 7:40 zawodnicy mogą już nęcić punktowo, a start nastąpi już za chwilę, o godz. 8:00.

Organizatorem zawodów jest Kuter Port Nieznanowice. Sponsorem głównym firma Meus, a pozostałymi sponsorami zostali: PanRyba, Raf-Mar Fishing, Carp Servis Václavík. Patronem medialnym wydarzenia jest Angloo.com.

Tak jak informowaliśmy wcześniej, dzisiaj do godz. 16:00 łowienie na Łowisku Ogólnodostępnym przez innych wędkarzy nie jest możliwe. Niezmiennie jednak działa Łowisko Strefowe, a dostępność stanowisk oraz rezerwacji i opłaty można dokonać poprzez system rezerwacji.


Close Menu