Skip to main content

Z początkiem lipca w Kuter Porcie została otwarta nowa strefa – Kemping. Jest to kolejne poza Domkami i Łowiskiem Strefowym miejsce, do którego można się wybrać na krótszy lub dłuższy pobyt.

Stanowiska zostały tak przygotowane, aby swoje miejsce znaleźli tam zarówno ci, którzy lubią mieszkać w namiocie, jak i ci, którzy podróżują z przyczepą czy kamperem.

Pola mają zróżnicowaną wielkość, a ich powierzchnie mierzą do ponad 70 do prawie 140 m2. Aktualnie udostępnione są w sumie 44 pola, a docelowo będzie ich 73. Dokładną lokalizację oraz wymiary poszczególnych pól można sprawdzić na szczegółowych planach dostępnych TUTAJ.

Na terenie Kempingu dla osób zamieszkujących tę strefę udostępnione są m.in. toalety, prysznice, zaplecze kuchenne, strefa, w której można grillować i rozpalać ognisko, oraz miejsce relaksu. Na każdym polu znajduje się przyłącze energetyczne, a na polach K dodatkowo przyłącze wodne. Dla użytkowników kamperów przygotowaliśmy także stanowisko serwisowe.

Kemping został zlokalizowany tuż przy Plaży, a jego mieszkańcy mają do niej bezpłatny dostęp (zgodnie z aktualnie obowiązują ofertą). Dodatkowo mogą też liczyć na rabaty w Restauracji oraz na Łowisku.

Więcej dowiecie się ze strony internetowej, z sekcji poświęconej Kempingowi.

W przypadku zainteresowania pobytem możliwe jest samodzielne zarezerwowanie wybranego stanowiska w dowolnym terminie (system rezerwacji znajduje się TUTAJ) lub skorzystanie w tym celu z pomocy obsługi.

Zapraszamy!


Close Menu