Skip to main content

Już jutro Muzyczne Powitanie Lata 2024! Zapraszamy do wzięcia udziału w Kuterportowym konkursie weekendowym. Konkurs dla Wszystkich osób biorących udział w wydarzeniu – Muzyczne Powitanie Lata.

Na naszej scenie zagrają Latające Talerze i kultowy Zespół Dżem. To będzie najgorętsze rozpoczęcie lata 2024. Od samego rana odpoczniecie na Plaży nad wodą, a od godz. 18:00 wejdziecie za bramy koncertowe i DJ wprowadzi Was w koncertowy klimat. O godz. 19:00 wystąpią Latające Talerze, a o godz. 20:30 na scenie wystąpi Zespół Dżem. Wieczorem zapraszamy Wszystkich na plenerowy parkiet, na którym do 2:00 nad ranem będzie mogli bawić się na after party.

Zadaniem konkursowym jest zrobienie zdjęcia w trakcie trwania wydarzenia i napisanie, jak i z kim spędzacie czas, bawiąc się na Muzycznym Powitaniu Lata. Super, jeśli uda Wam się uchwycić nasze logo! Zdjęcie opublikować należy na swoim profilu Facebook, oznaczając Kuter Port Nieznanowice.

Do wygrania 4 bilety, do wyboru: na Muzyczny Półmetek Lata (organizowany 27 lipca) lub na Muzyczne Zakończenie Lata (organizowany 31 sierpnia)!

Niech poniesie Was kreatywność! Życzymy Wszystkim dobrej zabawy!

Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli, 30 czerwca do godziny 23:59, a zwycięski komentarz wyłonimy w poniedziałek 1 lipca.

Jeśli jeszcze nie masz biletu na Muzyczne Powitania Lata 2024, bilet online zakupisz TUTAJ

Sprawdź regulamin konkursu TUTAJ

To będzie najgorętsze rozpoczęcie lata 2024! Do zobaczenia!


Close Menu