Skip to main content

Zapraszamy do udziału w Kuterportowym Konkursie Weekendowym. Tym razem zabawa dotyczy Muzycznego Powitania Lata, które odbędzie się 29 czerwca. Tego dnia wieczorem na naszej plażowej scenie zagrają Latające Talerze i Zespół Dżem, ale już od rana będzie można spędzić czas na naszej Plaży w piknikowo-plażowym klimacie. Po wysłuchaniu koncertów ci, którym nadal będzie mało i zechcą zostać z nami dłużej, mogą jeszcze do rana tańczyć i bawić się na plenerowym parkiecie.

Zadaniem konkursowym, które dedykujemy szczególnie osobom chcącym wziąć udział w evencie, jest udostępnienie wydarzenia Muzyczne Powitanie Lata 2024 na naszym Facebooku, napisanie kogo i dlaczego zabierzesz ze sobą na tę imprezę oraz oznaczenie naszego profilu Kuter Port Nieznanowice w serwisie Facebook.

Do wygrania: wejście na basen z atrakcjami (grota solna, jacuzzi, balie na tarasie zewnętrznym oraz sauny – rzymska, fińska i infrared) dla dwóch osób na 90 minut.  

Niech poniesie Was kreatywność! Jesteśmy ciekawi z kim powitacie lato, bawiąc się na Plaży i słuchając na żywo muzyki w najlepszym wydaniu.

Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 26 maja do godziny 23:59

Link do wydarzenia znajduje się TUTAJ, a TU znajdziesz szczcegółowe informacje i zakupisz bilety ONLINE.

Sprawdź regulamin konkursu


Close Menu