Skip to main content

Kuter Port Festival, 3 września 2022 r., to już historia. W minioną sobotę na jednej scenie tuż nad wodą, na Plaży Kuter Port wystąpiły prawdziwe gwiazdy – LemON, Mrozu i Lady Pank. To była prawdziwa muzyczna uczta dla fanów dobrej polskiej muzyki.

Wydarzenie odbyło się w formie imprezy plenerowej, bo taki mieliśmy pomysł na sobotnie, wrześniowe, jeszcze letnie popołudnie i wieczór. Była to doskonała okazja, by spędzić miłe chwile i godziny na otwartej przestrzeni, nad wodą, na piasku, na trawie z przyjaciółmi, znajomymi czy rodziną. Na rozległym otwartym terenie, na piasku i trawie, swobodnie, na kocyku czy leżaku, szalejąc w tańcu czy śpiewając tuż przed sceną. Każdy mógł bawić się tak jak chciał, jak mu w duszy grało, by doładować baterie przed zbliżającą się powoli jesienią.

Wszyscy artyści zachwycili swoimi wykonaniami, dali z siebie wszystko, świetnie bawili się z publicznością. Muzyka i pozytywna energia opanowała Kuter Port, a najlepszym na to dowodem były zadowolone i uśmiechnięte twarze uczestników Festivalu.

Dziękujemy Wam wszystkim za przybycie, za dobrą zabawę, za festivalowy klimat i wszystkie miłe słowa, które od Was usłyszeliśmy i przeczytaliśmy w komentarzach.

Zrobiliśmy, co w naszej mocy, by wszystko się udało jak najlepiej, ale to Wasza obecność potwierdziła, że było warto!

Zobacz zdjęcia z Kuter Port Festivalu.


Close Menu