Skip to main content

Miło nam poinformować, że Kuter Port Nieznanowice otrzymał Certyfikat Wójta Gminy Gdów „Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi” w kategorii obiekty handlowo-usługowe (restauracje, kawiarnie, sklepy, hotele). Spośród wszystkich podmiotów biorących udział w konkursie promującym rozwiązania, które odpowiadają potrzebom rodzin z dziećmi w różnym wieku, otrzymaliśmy najwyższą ocenę – aż pięć gwiazdek.

Wręczenie Certyfikatu Gminy Gdów – Miejsce Przyjazne Rodzinom z Dziećmi. Od lewej Wójt Gminy Gdów Zbigniew Wojas, Manager Restauracji Teresa Żylska, Błażej Zając

Kuter Port od samego początku tworzony jest z myślą o rodzinach z dziećmi. Chcemy stworzyć takie miejsce, które odpowiada ich wymaganiom i sprawia, że dobrze się u nas czują. W ten sposób budujemy każdą naszą Strefę – z pozytywnym nastawieniem do rodzin.

Restauracja, która była oceniana ww. konkursie, to nie tylko miejsce, gdzie można smacznie zjeść. Dla naszych najmłodszych gości oraz ich opiekunów przewidzieliśmy wiele udogodnień, takich jak m.in.: małe mebelki, przy których mogą swobodnie siedzieć podczas posiłku, dziecięce menu dedykowane najmłodszym amatorom naszej kuchni, specjalną strefę malucha, gdzie znajdują się krzesełka, stoliki, zabawki, malowanki, puzzle itp., miejsce wyposażone w przewijak. Ponadto dysponujemy komfortowo wyposażonym pokojem dla matek z dziećmi, gdzie można w ciszy i spokoju nakarmić najmłodsze pociechy, oraz pokój zabaw, którego wyposażenie zapewnia dobrą i bezpieczną zabawę lub spędzenie czasu np. podczas oglądania bajek. Zadbaliśmy także o to, by na świeżym powietrzu nie zabrakło możliwości zabawy – tuż przy Restauracji znajduje się uwielbiany przez dzieci zewnętrzny plac zabaw wykonany z drewna i utrzymany w portowym klimacie.

Cieszymy się, że nasze starania i działania w kierunku spełnienia oczekiwań rodzin z dziećmi zostały docenione i bardzo dziękujemy za wyróżnienie. Równocześnie zapraszamy rodziców z pociechami, by spędzali u nas czas, bez względu na porę roku – mamy Wam do zaoferowania znacznie więcej. Kuter Port obecnie tworzy pięć Stref (Restauracja, Dolny Pokład, Łowisko, Domki, Plaża) i w każdej znajdziecie coś dla siebie i Waszych podopiecznych, a już niedługo zaprosimy Was do nas na Kemping.


Close Menu