Skip to main content

Wzięliśmy udział w Festiwalu Zawodów, organizowanym przez departament edukacji Urzędu Marszałkowskiego Województwa Małopolskiego. Celem tego przedsięwzięcia jest doradztwo oraz pomoc uczniom szkół podstawowych w wyborze zawodu. Więcej o festiwalu można znaleźć TUTAJ.

14 czerwca Małopolska Agencja Rozwoju Regionalnego w ramach tego samego wydarzenia zorganizowała webinary i warsztaty, podczas których uczniowie mogli spotkać się online z przedstawicielami przedsiębiorców oraz doradcami zawodowymi i uzyskać niezbędną wiedzę w zakresie zawodu, którym się interesują.

My w tej edycji prezentowaliśmy zawód kucharza i opisywaliśmy rolę szefa kuchni. Naszą prezentację możecie zobaczyć TUTAJ. Wzięliśmy również udział w rozmowie na żywo. Nagranie z tej części wydarzenia online znajduje się TUTAJ.

Wszystkie młode osoby, które dopiero zastanawiają się nad swoją ścieżką zawodową, zapraszamy do zapoznania się z materiałami znajdującymi się pod wskazanymi linkami. Być może dzięki nim będzie Wam łatwiej wybrać zawód, na który chcielibyście postawić w przyszłości.

Wszystkim tegorocznym absolwentom życzymy przemyślanych i dobrych wyborów!

Rekrutacja do Restauracji Kuter Port

A jeśli już etap szkoły macie za sobą i szukacie zatrudnienia w gastronomii, zapoznajcie się z naszymi ofertami.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

– kucharz

– pomoc kuchenna

– kelner/barman

Szczegóły na temat każdego stanowiska znajdują się TUTAJ.

Zapraszamy na pokład!


Close Menu