Skip to main content

Nasza nowo otwarta w tym sezonie Plaża wzbudza coraz większe zainteresowanie nie tylko wśród odwiedzających nas Gości, ale i mediów.

Plaża w Kuter Porcie powstała na terenie byłego żwirowiska. Zanim przyjęła taki kształt jak obecnie, przez wiele miesięcy trwały intensywne prace dziesiątek osób – począwszy od prac koncepcyjnych i projektowych, po wykonawcze i utrzymaniowe. Aby możliwe było zapewnienie plażowiczom komfortowego odpoczynku, plażę usypano z 25 tys. ton białego drobnego piasku, a na kąpielisku wydzielono trzy strefy o zróżnicowanej głębokości (do 40 cm, do 140 cm oraz do 180 cm). Nad bezpieczeństwem Gości czuwają profesjonalni ratownicy, kontrolujący teren zarówno z wody, jak i z lądu. Dodatkowo prowadzony jest również punkt pierwszej pomocy medycznej. Cały teren jest strzeżony, a obowiązujące na Plaży zasady powodują, że można na niej odpocząć w ciszy i spokoju.

W mediach naszą Plażę porównują do plaż nad Bałtykiem, podkreślają aspekt zbudowania jej „z niczego”, doceniają panującą tu ciszę, spokój i bezpieczeństwo. Co jeszcze? Sprawdźcie sami.

Plaża pod Krakowem jak nad Bałtykiem. Otwarto jedno z największych kąpielisk w regionie

Pod Gdowem powstało strzeżone kąpielisko z ogromną piaszczystą plażą

Marzy ci się plaża i biały piasek jak nad morzem? Teraz znajdziesz je pod Krakowem!

W Małopolsce powstaje nowe kąpielisko z wielką, piaszczystą plażą. To zaledwie godzina drogi z Tarnowa!

W okolicy Krakowa powstaje wielka piaszczysta plaża. Otwarcie już w te wakacje!

Nowe kąpielisko w Małopolsce. Plaża jak nad Bałtykiem! Może warto zaplanować tam wyjazd?


Close Menu