Czy wyobrażasz sobie, że możesz spędzić wrześniowe popołudnie i wieczór w promieniach słońca i pod gwiazdami,
na rozległej Plaży, na ciepłym białym piasku lub zielonej trawie, słuchając muzyki na żywo w wykonaniu gwiazd polskiej sceny muzycznej, tych legendarnych, jak i reprezentujących tzw. młode pokolenie?
Na jedynej takiej Plaży w regionie możesz wygodnie wyłożyć się na kocu, leżaku, odprężyć się, słuchać ulubionej muzyki,
tańczyć przy scenie lub kołysać się w jej rytm, pić zimne trunki i jedząc smaczne jedzenie, a to wszystko podczas koncertów trzech gwiazd, występujących na scenie na tle wody: LemON, Mrozu, Lady Pank.
Tak możesz spędzić dzień 3 września – z rodziną, ze znajomymi, z przyjaciółmi podczas muzycznego zakończenia lata na Plaży Kuter Port. A na koniec magiczny pokaz „światło – dźwięk – woda”.
Sprawdź naszą propozycję i rezerwuj termin!
Zapraszamy!

Termin: 3 września 2022 r.

W cenie:

  • wstęp na Kuter Port Festival, obejmujący występ trzech zespołów oraz atrakcje towarzyszące zgodnie z informacjami dostępnymi na www.kuterport.pl/festival

Bilet dla dziecka za 1,00 zł:

  • kupując bilet dla siebie, możesz do niego dobrać bilet za 1,00 zł dla dziecka w wieku do 13 lat (ważne: tożsamość i wiek dziecka będą sprawdzane przy wejściu; w przypadku, kiedy bilet będzie chciała wykorzystać osoba niespełniająca ww. warunku, przejście przez bramki nie będzie możliwe)

Czas trwania wydarzenia:

  • wstęp od godz. 15:00 przez bramki na teren Plaży Kuter Port
  • zakończenie około godz. 22:00

Oferta ważna: od 8 czerwca 2022 do 2 września 2022

Jak zamówić?

Skontaktuj się z nami telefonicznie lub wyślij wiadomość za pośrednictwem formularza