POZNAJ ZIMOWĄ PLAŻĘ KUTER PORT

Morsowanie to w ostatnim czasie jedna z tych metod hartowania organizmu, która cieszy się rosnącą popularnością. Jej zwolennicy twierdzą, że taka forma zimnych kąpieli znacząco poprawia samopoczucie, korzystnie wpływa na stan zdrowia oraz poziom odporności.
Wsłuchując się w głosy naszych gości, postanowiliśmy przygotować kąpielisko na Plaży Kuter Port do morsowania i taką możliwość udostępniamy Wam ponownie na sezon zimowy.
Dziękujemy za wspólne morsowanie i zapraszamy ponownie w sezonie 2024/2025.

DLACZEGO MORSOWANIE W KUTER PORCIE?

Wydzielony akwen
Na Plaży Kuter Port do morsowania wydzielony jest akwen o głębokości 1,2 m
W zdrowym ciele zdrowy duch
Morsowanie to jeden z bardzo skutecznych sposobów na zahartowanie organizmu oraz utrzymanie dobrego zdrowia
Infrastruktura sanitarna
Osoby morsujące na Plaży Kuter Port mogą skorzystać z sanitariatów znajdujących się w recepcji budynku Kortów/Lodowiska
Morsowanie dla gości Domków
Goście Domków Kuter Port w trakcie pobytu mogą morsować bez dodatkowych opłat (zgodnie z dostępnością)
Aktywny zimowy wypoczynek
Korzystając z infrastruktury na Plaży Kuter Port, możesz wybrać się na łyżwy, a potem pomorsować lub odwrotnie
Grupy zorganizowane
Jeśli interesuje Cię morsowanie dla grupy zorganizowanej połączone z innymi aktywnościami i usługami na terenie Kuter Portu, zapraszamy do kontaktu z działem marketingu

Morsowanie
na Plaży Kuter Port

Połącz morsowanie
z jazdą na łyżwach

CENNIK

Informacje dodatkowe:

  • Morsowanie jest możliwe od listopada do lutego/marca w godz. 10:00-15:00 w kąpielisku na Plaży Kuter Port wyłącznie w akwenie o głębokości 1,20 m i odbywa się na własną odpowiedzialność bez obecności ratownika (w przypadku braku możliwości morsowania odpowiednia informacja zostanie zamieszczona na stronie internetowej i profilu FB Kuter Portu)
  • Wstęp na Plażę w celu morsowania możliwy jest po uiszczeniu opłaty w recepcji Kortów/Lodowiska (bilet wstępu należy zachować do kontroli)
  • Wszystkie osoby podejmujące morsowanie są zobowiązane zadbać o własne bezpieczeństwo i bezpieczeństwo osób, za które są odpowiedzialne; równocześnie nie jest dopuszczalne zachowanie, które w jakikolwiek sposób wpływałoby na zakłócanie spokoju oraz stwarzanie zagrożenia wobec pozostałych użytkowników Plaży
  • Wejście do wody możliwe jest wyłącznie od strony Plaży piaszczystej; obowiązuje bezwzględny zakaz wchodzenia do wody od strony grobli oraz wchodzenie do wody i przebywanie w innej części niż wyznaczona do morsowania
  • Morsowanie w dni, kiedy na akwenie występuje lód, wiąże się z koniecznością wykonania we własnym zakresie przerębla umożliwiającego bezpieczne przebywanie w wodzie
  • Osoby morsujące mają możliwość korzystania z toalet znajdujących się w recepcji w budynku Kortów/Lodowiska
  • Goście Domków w trakcie pobytu w cenie wynajmu Domku mogą morsować bez ponoszenia kosztów biletu, jednak wyłącznie w godzinach, kiedy morsowanie jest przewidziane (jw.)
  • Warunkiem przebywania na terenie Plaży w celu morsowania jest zapoznanie się z obowiązującymi zasadami. Wykupienie usługi na korzystanie z Plaży oznacza akceptację regulaminu obowiązującego w strefie oraz powyższych zasad i wskazań obsługi Kuter Port
  • Istnieje możliwość zorganizowania morsowania dla grup w ustalonych indywidualnie terminach (kontakt: marketing@kuterport.pl, 12 385 85 55 w. 9)

JAK DOJECHAĆ NA MORSOWANIE?

Wybierając się na morsowanie na Plaży Kuter Port, sprawdźcie dokładnie, jak dojechać we właściwe miejsce. Szczególnie zwracamy się do tych gości, którzy znają już nasz obiekt i latem bywają na Plaży. Zimą wejście na teren Plaży w celu morsowania odbywa się przez bramę wjazdową do Strefy Rekreacja. Na zamieszczonym powyżej planie zaznaczona została trasa dojazdowa prowadząca od punktu widokowego, na którym znajduje się parking i oznakowanie wskazujące na kierunek jazdy na Lodowisko. Punktem dojazdowym jest parking przy budynku Kortów/Lodowiska (1), na który wjeżdżamy przez bramę prowadzącą na teren wewnętrzny, gdzie należy zostawić pojazd. Drugi punkt, do którego udajemy się już pieszo, to recepcja Kortów/Lodowiska (2), gdzie należy wykupić bilet uprawniający do morsowania. Morsowanie odbywa się w akwenie o głębokości 1,2 m (3), zgodnie z oznakowaniem.
Wszystkich, którzy wybierają się do nas na morsowanie, prosimy o korzystanie z powyższych wytycznych, ponieważ wejście gości z zewnątrz inną bramą nie jest zimą możliwe.

Czytasz Kuter Port – myślisz:

NAJWYŻSZA JAKOŚĆ

WIĘCEJ

PRAWDZIWA RADOŚĆ

WIĘCEJ

ZAWSZE ŚWIEŻA RYBA

WIĘCEJ

EMOCJE

WIĘCEJ