Skip to main content

Od soboty (od 15 maja) ponownie będziemy mogli przyjmować Gości przy stolikach restauracyjnych (z zachowaniem tzw. reżimu sanitarnego) – na początku tylko na tarasie, a od 28 maja również wewnątrz przy 50% obłożeniu.

Co się zmieni?

Od jutra przestanie obowiązywać menu na wynos, a w to miejsce z powrotem pojawi się nasze menu główne, którego zawartość można sprawdzić TUTAJ.

Dodatkowo mamy dla Was nowe propozycje na wybrane dni – od przyszłego tygodnia możecie kosztować różnych wersji burgerów (Burgerowe Wtorki) oraz nieserwowane wcześniej dania z rybami i owocami morza w roli głównej (Czwartki i Piątki z Owocami Morza).

Niezmiennie w naszej ofercie pozostaną dania lunchowe, dostępne codziennie od poniedziałku do piątku w godz. od 11:00 do 15:00. Proponowane na dany dzień dania możecie sprawdzić TUTAJ.

Od jutra niedostępne będą Kuter Porcje, wprowadzone czasowo jako „szybka” wersja dania podawanego na wynos w czasie zamknięcia Restauracji.

I na koniec jeszcze dwie ważne informacje:

  • od 15 maja wracamy do wcześniejszych godzin funkcjonowania Restauracji: niedziela-czwartek – od 11:00 do 22:00, piątek-sobota – od 11:00 do 24:00
  • stoliki na tarasie nie podlegają wcześniejszej rezerwacji.

Serdecznie zapraszamy i prosimy o zastosowanie się do wymogów reżimu sanitarnego, byśmy wszyscy mogli czuć się bezpiecznie i jak najszybciej wrócić do normalności.

Do zobaczenia!


Close Menu