Skip to main content

Mamy dobrą wiadomość dla wszystkich, którzy czekali na zimowe ślizgawki. Już dzisiaj o godz. 10:00 otwieramy Lodowisko Kuter Port.

Tak jak rok temu, na łyżwach można będzie jeździć na zadaszonym, zmrożonym i przekształconym w lodową taflę korcie tenisowym.

Jadąc na Lodowisko, kierujcie się na punkt oznaczony w mapach Google jako „Korty / Lodowisko Kuter Port”. W ten sposób dotrzecie bezpośrednio na duży bezpłatny parking na terenie wewnętrznym. Z parkingu udajecie się do budynku Kortów, gdzie w ciepłej i przestronnej recepcji można zakupić bilety wstępu oraz przygotować się do wejścia na Lodowisko.

Ci, którzy nie posiadają własnego sprzętu, mogą wypożyczyć zarówno łyżwy (rozm. od 24 do 48), jak i kaski (rozm.  S, M, L). Dla najmłodszych oraz tych, którzy nie czują się na łyżwach zbyt pewnie, polecamy ślizgacze. Wszystkie informacje znajdziecie TUTAJ.

W recepcji można również skorzystać z przekąsek, zimnych oraz gorących napojów dostępnych w automatach. A tych, którzy chcieliby zjeść bardziej wyrafinowane dania, zapraszamy do naszej Restauracji znajdującej się po drugiej stronie obiektu.

Z kolei tuż obok, w budynku Rekreacji, czekają na Was kolejne atrakcje i usługi – możecie się tu wybrać do SPA, na basen, do saun, groty solnej czy na siłownię.

Zapraszamy!


Close Menu