Skip to main content

Przerwa zimowa już się kończy, a od 1 marca Łowisko znowu będzie dostępne. Po trwających kilka miesięcy pracach udostępniamy Wam Łowisko w nowej odsłonie, z indywidualnymi stanowiskami w liczbie 21. Zdecydowaliśmy się na rozwijanie Łowiska w kierunku, który zapewnia wędkarzom większy komfort łowienia i przebywania we własnych, wydzielonych strefach, gdzie każdy samodzielnie, ze znajomymi lub rodziną będzie miał do dyspozycji teren na wyłączność.

Które stanowisko wybrać?

Część stanowisk – od S1 do S8 została przypisana bezpośrednio do Domków (odpowiednio od A1+ do A8+), które zostaną otwarte już niebawem. Są one dedykowane szczególnie tym gościom, którzy wybierają się do nas na dłuższy pobyt i chcą w tym czasie zamieszkać w Domku, znajdującym się w pierwszej linii, tuż przy Łowisku. Z każdego z nich na przypisane stanowisko prowadzi prywatne zejście, tylko do użytku wynajmującego. Ci, którzy nie są zainteresowani wędkarstwem, jednak chcieliby korzystać z własnego terenu bezpośrednio nad wodą, również będą mogli skorzystać z tej oferty.

Mieszkańcy, którzy wybiorą inne Domki, ale również będą chcieli powędkować, mogą wybrać dowolne z dostępnych stanowisk na dobę (od S11 do S21). Jeśli natomiast będą chcieć łowić krócej, w ciągu dnia – mogą skorzystać z oferty dziennej i opłacić łowienie na stanowiskach S9 i S10.

Pozostałe stanowiska, wokół drugiego, mniejszego zbiornika (od S11 do S21), wynajmowane są niezależnie od pobytu w Domkach. Zostały przygotowane z myślą o tych wędkarzach, którzy wybierają się na Łowisko na pobyt dobowy lub dłuższy. Na tych stanowiskach (z wyjątkiem S21) możliwe jest biwakowanie, rozłożenie namiotu, ustawienie kampera, przyczepy lub samochodu – zgodnie z wybraną ofertą.

W jakich godzinach działa Łowisko?

Zmianie uległy również godziny dostępności stanowisk – doba na Łowisku będzie trwać dokładnie 24 godziny – od 9:00 do 9:00. Z kolei dla tych, którzy mają mniej czasu, również mamy rozwiązanie – w przypadku, jeśli stanowisko nie zostanie wynajęte do godz. 09:00, możliwe będzie jego zajęcie na dzień, tj. w godz. od 09:00 do 20:00.

Wszystkich stałych bywalców naszego Łowiska oraz tych wędkarzy, którzy jeszcze nie mieli okazji u nas łowić, zachęcamy do zapoznania się z informacjami znajdującymi się na naszej stronie internetowej w sekcji Łowisko. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o bezpośredni kontakt z obsługą Łowiska.

Wybór i rezerwacje stanowisk online – sprawdź TUTAJ.


Close Menu