Skip to main content

Jesień w pełni, powoli zbliża się zima i zanim się obejrzymy, mróz skuje wody stawów. Jeśli aura na to pozwoli, wędkowanie będzie możliwe do 23 grudnia, jeśli jednak pogoda będzie niekorzystna, sezon zakończymy przed tym terminem. Warto więc wykorzystać ostatnie ciepłe dni i tygodnie na Łowisku.

Dla pasjonatów i amatorów wędkarstwa przygotowaliśmy promocję 3 + 1, która obejmuje zarówno łowienie w trybie dziennym, jak i dobowym w dniach od poniedziałku do czwartku do końca sezonu.

Jak skorzystać z promocji?

Wykup jednorazowo trzy pobyty (w tym: stanowisko, jedna osoba na stanowisku, wędkowanie), a czwarty otrzymasz gratis.

Ważne!

Zasada dotyczy tego samego trybu łowienia – dziennego lub dobowego (stanowiska od S11 do S21).

Rezerwacje

Jeśli korzystasz z opcji online, opłać trzy doby i skontaktuj się z obsługą w celu zarezerwowania czwartej doby bez dodatkowych opłat.

Jeśli wybierzesz łowienie w trybie dziennym, po opłaceniu trzech pobytów będziesz mieć możliwość zarezerwowania stanowisk na wszystkie cztery terminy (opcja rezerwacji stanowisk dziennych nie jest dostępna w ofercie stałej).

Uwaga!

W przypadku łowienia dziennego i dobowego możliwe jest zarezerwowanie czwartego terminu na piątek.

W przypadku, jeśli wędkarz wykupi trzy doby zgodnie z cennikiem weekendowym (od piątku do niedzieli), możliwe jest zarezerwowanie w ramach promocji czwartej doby również na wybrany dzień weekendowy.

Każdorazowo rezerwacja zależna jest od dostępności stanowisk i akceptacji terminów przez managera Łowiska.

Zapraszamy!


Close Menu