Skip to main content

Już od jutra (3 lutego) udostępniamy gościom kolejne usługi, z których można skorzystać w naszym nowym obiekcie – w Budynku Rekreacji. Tym razem stawiamy na relaks, wypoczynek i ruch w przestrzeni zamkniętej. Na poziomie -1 powstała Siłownia oraz Przestrzeń Basenowa, gdzie znajduje się: basen, jacuzzi sauny (rzymska, fińska, infrared) oraz grota solna.

Ponadto do dyspozycji gości są m.in.: przestronna recepcja, poczekalnia, szatnia zewnętrzna oraz szatnie i prysznice wewnętrzne z podziałem na część damską i męską oraz zamykanymi szafkami na rzeczy osobiste.

Nowe atrakcje są bezpłatne dla gości Domków Kuter Port w czasie pobytu, natomiast pozostałych gości zapraszamy do wykupienia wstępu w recepcji zgodnie z cennikiem. Do dyspozycji macie kilka rozwiązań – wstęp na 60 min lub na 90 min, odrębnie dla Przestrzeni Basenowej i Siłowni. Jeśli natomiast chcielibyście skorzystać z obu tych obszarów – można wybrać wstęp w wersji Open na 5 godz. (w określonych w cenniku blokach czasowych) lub wykupić wstęp dla każdego miejsca osobno.

Wszystkie szczegóły znajdziecie na odpowiednich podstronach: Przestrzeń Basenowa i Siłownia oraz w regulaminach.

A jak dotrzeć do Budynku Rekreacji?

Kierujcie się oznakowaniem prowadzącym do Kuter Portu i znajdującym się na terenie obiektu. Znak, który doprowadzi Was we właściwe miejsce, to ten sam znak, który kieruje na Lodowisko. Samochody pozostawiacie na parkingu znajdującym się między Lodowiskiem a Budynkiem Rekreacji, a na miejsce docieracie już pieszo.


Close Menu