Skip to main content

Na naszej stronie internetowej został uruchomiony wygodny w obsłudze system rezerwacji Domków i płatności online www.kuterport.pl/rezerwacja za pośrednictwem eservice.

System umożliwia m.in. sprawdzenie dostępnych terminów, kalkulację kosztów pobytu, rezerwację wybranego Domku oraz płatność online kartą czy przelewem internetowym (lub tradycyjnie – przelewem bankowym).

Sprawdzajcie terminy, rezerwujcie już dziś i zamieszkajcie w naszej kameralnej Strefie, w której znajduje się obecnie 6 Domków. Dzięki temu macie pewność, że spędzicie u nas czas spokojnie, mając ograniczony do minimum kontakt z innymi Gośćmi, a Domek wyłącznie do swojej dyspozycji.

Wybierając się na krótszy czy dłuższy pobyt, postawcie na bezpieczeństwo – każdy Domek po wyjeździe jednych Gości, a przed przyjazdem kolejnych jest gruntownie sprzątany, wietrzony i dezynfekowany. Znajdziecie u nas pełen komfort, a zachowanie dystansu społecznego nie będzie stanowiło najmniejszego problemu.

Chociaż do wakacji jeszcze daleko, już dziś warto zastanowić się, gdzie udacie się na odpoczynek letnią porą. Wcześniejsza rezerwacja gwarantuje, że tuż przed urlopem nie będziecie musieli martwić się o to, gdzie go spędzicie, a wybrany Domek będzie na Was czekać.

Więcej informacji o Domkach, zdjęcia oraz wirtualny spacer po jednym z nich znajdziecie na www.kuterport.pl/domki

Serdecznie zapraszamy!


Close Menu