Skip to main content

Nasze Łowisko jest otwierane codziennie o godz. 9:00. Przypominamy, że w pierwszej kolejności wynajmowane są stanowiska na dobę (dot. stanowisk od S11 do S21), tj. w godz. 09:00-09:00.

Jeśli do godz. 9:00 stanowiska nie zostaną zarezerwowane na dobę lub dłużej, możliwe jest ich udostępnienie na dzień, tj. w godz. 09:00-20:00.

Ponadto na dzień można wynajmować pozostałe stanowiska – od S1 do S10 w miarę dostępności.

Przypominamy, że rezerwacja stanowiska online oznacza, że pobrana płatność dotyczy stanowiska, a pozostałe opłaty dotyczące pobytu dobowego (lub dłuższego) zostaną pobrane na miejscu w kasie zgodnie z cennikiem nawet, jeśli planujecie pobyt kilkugodzinny.

Dzisiaj (piątek, 25 marca) część stanowisk jest jeszcze wolna, natomiast na sobotę i niedzielę na obecną chwilę pozostały jeszcze tylko po dwa wolne stanowiska dobowe.

Jeśli więc planujecie wyprawę na Łowisko z wyprzedzeniem, sugerujemy wcześniejsze rezerwacje, z czego część wędkarzy już korzysta, dzięki czemu w wybranych terminach stanowiska będą na nich czekać.

Rezerwacja online możliwa jest za pośrednictwem tej strony.

Wszystkie informacje są dostępne na podstronach dedykowanych Łowisku, a w przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt z obsługą Łowiska.


Close Menu