Skip to main content

W minioną niedzielę (12 września) pożegnaliśmy lato na Plaży Kuter Port. W piknikowych nastrojach przy dźwiękach muzyki bawiliśmy się podczas bitew na kolory, budowaliśmy zamki z piasku, puszczaliśmy bańki mydlane, graliśmy w piłkę siatkową plażową…

Szczególne podziękowania kierujemy w stronę ekipy strażaków z OSP Nieznanowice, którzy przybyli do nas z profesjonalnym wozem strażackim, łodzią ratunkową, miasteczkiem strażackim … Wszyscy chętni mogli do wieczora w ich asyście popływać łodzią ratunkową, której używają podczas prawdziwych akcji. Można było również z bliska zobaczyć wyposażenie wozu czy nawet próbować gasić pożar.

Bardzo dziękujemy również ratownikom, którzy zorganizowali stanowisko, na którym zademonstrowali, jak udzielać pierwszej pomocy przedmedycznej i instruowali tych, którzy chcieli sprawdzić się w roli ratowników.

Dziękujemy wszystkim, którzy byli z nami tego lata, a w niedzielę przybyli na Plażę, by ostatni raz w tym sezonie być z nami.

Nie zapominamy również o podziękowaniach dla naszej kuterportowej ekipy, która przez całe lato pracowała, by zapewnić naszym gościom jak najlepszą obsługę.

Do zobaczenia na Plaży latem 2022!

Jednak pamiętajcie, że Kuter Port to nie tylko Plaża, zapraszamy również do naszych pozostałych stref – do Restauracji, na Dolny Pokład, na Łowisko, do Domków, na Kemping.


Close Menu