Skip to main content

Sylwester w Kuter Porcie to propozycja dla tych, którzy nie tylko chcą wziąć udział w zabawie, ale ważne jest dla nich również to, by ten czas był wyjątkowy, by można było choć przez chwilę odpocząć od zgiełku, jaki towarzyszy nam przez cały rok, pospacerować w zimową noc po plaży widokowej lub skorzystać z uroków otoczenia, pozostając w obiekcie dłużej.

Podczas sylwestrowej nocy szampański nastrój zapewnią Gentelmeni Dobrej Zabawy przy dźwiękach muzyki i występów na żywo oraz gier i animacji dostosowanych do temperamentu gości. Natomiast o najlepsze doznania kulinarne zadba szef kuchni Restauracji Kuter Port. O północy, jeśli aura pozwoli, w blasku sztucznych ogni powitamy rok 2023 na plaży widokowej.

Zapraszamy na zabawę taneczną na Dolnym Pokładzie, w sali bankietowej, której aranżacja inspirowana była wnętrzem okrętu.

Wybierając naszą propozycję sylwestrową możecie połączyć ją z dłuższym pobytem w Domkach, relaksem w strefie aktywności* oraz korzystać z uroków okolicy podczas zimowych spacerów.

Wszystkie informacje na temat oferty znajdują się TUTAJ.


Close Menu