Skip to main content

W związku z organizowanymi 31.07.2020 r. 1. Zawodami Wędkarskimi o Puchar Łowiska Kuter Port rozgrywanymi na Łowisku Ogólnodostępnym, przekazujemy kilka istotnych informacji.

Ze względu na to, że w dni powszednie większość z uczestników może nie znaleźć czasu, aby do nas przyjechać, wydłużyliśmy termin przyjmowania wpłat wpisowych do soboty 25.07.2020 r. do godz. 18.00. W przypadku ich braku we wskazanym terminie będziemy zmuszeni do wykreślania z listy zgłoszonych i przyjęcia chętnych z listy rezerwowej.

Na poniższej mapce prezentujemy, w których miejscach znajdują się stanowiska wędkarskie przewidziane na zawody. Zgodnie z założeniami będą one losowane przez uczestników.

Zdradzamy równocześnie, jaka będzie nagroda od sponsora głównego, którym jest Pan Ryba – zwycięzca otrzyma wędkę Flagman Armadale 360 100G i kołowrotek Flagman Sherman pro 4000.

Wkrótce poinformujemy o pozostałych nagrodach i przekażemy kolejne wiadomości organizacyjne.

Organizatorem zawodów jest Łowisko Kuter Port. Sponsorem głównym został Pan Ryba, a pozostałymi sponsorami są firmy: Mikado, Match Pro, Meus, Raf-Mar, MC Karp.

Program znajduje się TUTAJ.

Regulamin znajduje się TUTAJ.

Równocześnie przypominamy, że w dniu rozgrywania zawodów Łowisko Ogólnodostępne zostanie wyłączone z użytkowania do godz. 15:30. W tym czasie bez zmian będzie funkcjonować Łowisko Strefowe.


Close Menu